"Rytmus dne - rytmus života dítěte, rodiny."

Zaměřeno na problematiku péče o děti v NRP

Přechodní pěstouni
Pěstouni dlouhodobí

Počet hodin: 6

Počet volných míst: 1

Jablonec nad Nisou, Emilie Floriánové 1736/8


9. 7. 2021 od 10:00 do 16:45


Pořádá Centrum rodinné péče o. p. s.


Anotace

Potřebujete během semináře zajistit hlídání pro dítě? Dejte nám prosím vědět nejpozději týden před konáním semináře, rádi vám hlídání zajistíme. Požadavek na hlídání zároveň předejte i svému doprovázejícímu pracovníkovi.

Jen "velké srdce" pro pěstounství nestačí. Je třeba také suma obecných informací o vývoji dítěte, schopnost odhadnout "jaký věk dítě ve skutečnosti má" a jak je vést, aby pěstoun zaručil kvalitní rozvoj. Cílem setkání je předat nejen informace, ale prožitkově seminární formou také zkušenosti, které mohou přispět k vývoji dítěte dobrým směrem. Seminář je určen pro dlouhodobé pěstouny a pěstouny na přechodnou dobu. Přinese účastníkům poznatky odborníka, který má bohaté zkušenosti s náhradní rodinnou péčí a také se zabývá vývojovou psychologií. Témata budou vycházet z kazuistik účastníků. Budou též zodpovězeny otázky, které péče o děti se specifickými potřebami v rodinách přináší.

"Rytmus dne - rytmus života dítěte, rodiny."

Lektoři

PhDr Jan Svoboda
PhDr Jan Svoboda

Odborník, který má bohaté zkušenosti s náhradní rodinnou péčí a také se zabývá vývojovou psychologií. Jeho témata budou často vycházejí z kazuistik účastníků.

Cena

vzdělávání 1 200,00 Kč
hlídání 720,00 Kč