Poruchy chování u dětí s poruchou attachmentu, jejich kořeny a vhodné výchovné intervence

vzdělávací seminář

Přechodní pěstouni
Pěstouni dlouhodobí
Osvojitelé
Osoby blízké dítěti
Pracovníci Dobré rodiny
Zájemci/Žadatelé o náhradní rodinnou péči
Odborníci (pracovníci OSPOD, doprov. prac.,…
Poručníci

Počet hodin: 6

Počet volných míst: 13

Teplice, Novoveská 3107


15. 9. 2021 od 9:00 do 16:00


Pořádá Centrum rodinné péče o. p. s.


Anotace

To "naše dítě je jiné! Co už zase v té škole proti němu mají! Co mám dělat, když nic nápravě jeho chování nepomáhá? Domluvy, tresty, prosby... prostě nic!

Přijďte mezi nás, dozvíte se o kořenech vzniku problémového chování specifických pro děti v náhradní rodinné péči. Rádi bychom Vám pomocí připraveného semináře pomohli porozumět svěřenému dítěti a představit Vám základní možnosti terapie se zvláštním důrazem na Dynamickou dyadickou psychoterapii (DDP).

Seminářem Vás provede zkušená lektorka, terapeutka a matka 2 dětí, Mgr. Kateřina Forštová, která se již několik let věnuje problematice dětí v náhradní rodinné péči, zvláště s ohledem na pomoc při zvládání rizikového chování ohrožených dětí.

Poruchy chování u dětí s poruchou attachmentu, jejich kořeny a vhodné výchovné intervence

Lektoři

Mgr. Kateřina Forštová
Mgr. Kateřina Forštová

Lektorka Kateřina Forštová pracovala na městském úřadě na odboru školství a sociálních věcí, kde se věnovala sociálně-právní ochraně dětí. Vystudovala magisterský obor Vychovatelství pro speciální pedagogické instituce a ještě před ukončením studia se připojila k Dobré rodině, kde zaštiťuje Ústecký kraj jako regionální koordinátorka, doprovází pěstounské rodiny a věnuje se lektorské praxi.

Cena

vzdělávání 1 200,00 Kč