Zdravověda - péče o dítě v NRP

Často pláčou, i když jim zdánlivě nic nechybí? Jsou nemocné a my se o ně moc bojíme – je to banalita nebo už máme jet na pohotovost?

Počet hodin: 4

Počet volných míst: 2


Karlovy Vary, Krajská knihovna , Závodní 378/84
Krajská knihovna

25. 9. 2019 od 15:00 do 18:00


Pořádá Centrum rodinné péče o. p. s.


Cílové skupiny

  • Pěstouni dlouhodobí
  • Osvojitelé
  • Osoby blízké dítěti
  • Poručníci

Anotace

Spousta otázek a stejně tolik odpovědí souvisejících s našimi svěřenými dětmi. O všech i mnoha dalších, které Vás trápí, si budeme nejen povídat, ale i prakticky předvádět. Podělíme se o svoje zkušenosti, odborné a laické, o svoje obavy i radosti, abychom si na konci mohli společně říct, že tomu našemu zázraku rozumíme zase o trošku víc. Lektorkou semináře je Andrea Horáková, dětská sestra. Dále v postgraduálním vzdělávání vystudovala specializaci Anesteziologie, resuscitace a intenzivní péče v pediatrii. V rámci celoživotního vzdělávání se zaměřuji na certifikované kurzy v oblasti resuscitace, dětské vývojové péče a raného vztahu matka – dítě. Spolupracuje s rodičovským sdružením Nedoklubko.

Zdravověda - péče o dítě v NRP

Lektoři

Andrea Horáková
Andrea Horáková

Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu, obor dětská sestra. Dále v postgraduálním vzdělávání specializaci Anesteziologie, resuscitace a intenzivní péče v pediatrii. V rámci celoživotního vzdělávání se zaměřuji na certifikované kurzy v oblasti resuscitace, dětské vývojové péče a raného vztahu matka – dítě. Od roku 2017 jsme společně s manželem pěstouny na přechodnou dobu.

Cena

vzdělávání 798,60 Kč
hlídání 387,20 Kč