!SEMINÁŘ ZRUŠEN- Dítě, trauma a vztahová vazba

Vzdělávací seminář

Počet vzdělávacích hodin: 4

Počet volných míst: 15


Most, Žatecká 1899/25, 434 30
KERAMOST, a.s.

10. 10. 2019 od 9:00 do 12:00


Pořádá Centrum rodinné péče o. p. s.


Cílové skupiny

  • Pěstouni PPPD
  • Pěstouni dlouhodobí
  • Osvojitelé
  • Osoby blízké dítěti
  • Poručníci

Anotace

Často se Vám stává, že dítě zlobí a VY nevíte co s tím, neustále „provokuje“, lže a neposlechne. Jste bezradní a unaveni neustálým vysvětlováním nejen dítěti, ale i ve škole a v okolí. Ptáte se „Proč mi to pořád dělá, vždyť mu dávám všechno“. Začínáte se obviňovat a nevíte, co děláte špatně?

Přijďte na seminář, kde si povíme co je rané trauma, jak pracuje mozek a jak nezpracované trauma a špatný start po narození, může ovlivnit život dítěte a narušit budoucí vztahy.


!SEMINÁŘ ZRUŠEN- Dítě, trauma a vztahová vazba

Lektoři

Věra Malesaková
Věra Malesaková

Věra vystudovala magisterský obor speciální pedagogika zaměřený na poradenství a diagnostiku. V minulosti pracovala s dětmi se specifickými poruchami učení a chování a to především v mateřské škole, základní škole a v dětském domově. Podílela se na projektech zaměřených na rizikovou mládež v Ústeckém kraji a s mladistvými opouštějící ústavní výchovu a věznici. Spolupracovala také na projektech v oblasti sociálního poradenství s osobami závislými na psychoaktivních látkách. V současné době pracuje jako doprovázející pracovnice, lektorka a terapeutka v Dobré rodině, o.p.s. Své semináře zaměřuje na přístup k dětem se specifickými poruchami chování a učení, zajímá se poruchy Attachmentu, neuropsychologii a psychosomatiku ve které se dále vzdělává formou seminářů. Volný čas ráda tráví v přírodě a cvičením jógy.

Cena

vzdělávání 798,60 Kč