Intervizně - vzdělávací seminář VI.

Uzavřená skupina pěstounů

Počet hodin: 12

Počet volných míst: 5


Velké Meziříčí, Café Panther
kavárna, čajovna, bar

21. 11. 2019 od 10:00 do 13:00


Pořádá Centrum rodinné péče o. p. s.


Cílové skupiny

  • Pěstouni PPPD
  • Pěstouni dlouhodobí
  • Uzavřená skupina

Anotace

Na tomto setkání je pěstounům věnován čas pro společné sdílení a podporu. Pěstouni mají prostor vzájemně se podpořit a sdílet svoje každodenní radosti i starosti. Během společného setkání se věnujeme důležitým tématům se kterými se pěstoun dnes a denně setkává. Seminář je veden v přátelském a neformálním duchu.   

Skupina je vedena buď intervizně, kdy se věnujeme tématům se kterými pěstouni přišli. Nebo se vzděláváme formou společných aktivit, které vedou k lepšímu vhledu do problematiky náhradní rodinné péče.   

Cílem setkávání je podpora pěstounů v jejich rolích a kompetencích. Pěstouni vědí, na koho se mohou se svými starostmi obrátit,  vědí, že v tom nejsou sami. 

Intervizně - vzdělávací seminář VI.

Lektoři

Ivana Brabcová
Ivana Brabcová

Ivana Brabcová vystudovala speciální pedagogiku na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové, obor sociálně výchovná péče o smyslově postižené. Má zkušenosti v sociální práci a práci s ohroženými dětmi, v minulosti pracovala mimo jiné i v dětském domově. Též má zkušenosti s rómskými dětmi a jejich integrací. V Dobré rodině zajišťuje od roku 2014 doprovázení pěstounských rodin v kraji Vysočina a věnuje se aktivně lektorování. Od roku 2015 je administrátorkou rodinných konferencí. Hraje na klavír a na kytaru a je velkým labužníkem života a vlastní rodiny. S manželem vychovává dvě školou povinné děti.

Cena