Klub osvojitelů naživo - Teplice
Klub osvojitelů naživo

Osvojitelé Zájemci/Žadatelé o náhradní rodinnou péči

16. 12. 2021 od 15:00 do 18:00 Online

Pokud se chcete registrovat na seminář, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Klub osvojitelů naživo - Teplice

Setkání osvojitelů z Teplic a okolí a jejich dětí v dětské herničce nad kakaem - bude prostor na seznámení se, sdílení i dotazy. 

K dispozici Vám bude terapeutka Zuzana Junková a poradkyně z Dobré rodiny Lenka Seinerová. Na setkání je třeba se předem přihlásit. (Účastníci si na místě platí útratu a vstup do herničky 79,-  za dítě starší 1 roku). 


Klub je zdarma - aktivity projektu jsou podpořeny z dotačního programu Rodina. Projekt Budeme rodinou náhradní! Získání nových náhradních rodičů, podpora rodin se svěřenými dětmi.

Online semináře se konají na platformách ZOOM, případně MS Teams. Informace o tom, jak se připojit, dostanete po registraci.

Lektoři

Bc. Zuzana Junková
Bc. Zuzana Junková

Studovala psychologii, dokončuje výcvik v systemické psychoterapii, zabývá se psychologií a terapií rodiny, výchovou a náhradní rodinnou péčí. Ve své práci vychází z narativní terapie, na řešení orientované terapie a terapie citové vazby (DDP). S klienty pracuje s respektem k jejich vlastním hodnotám a s důrazem na jejich schopnosti řešit problémy a posouvat svůj život chtěným směrem. Žije s manželem a dvěma dětmi v Teplicích.