Trauma v rodině

vzdělávací seminář

Přechodní pěstouni
Pěstouni dlouhodobí
Osvojitelé
Osoby blízké dítěti
Pracovníci Dobré rodiny
Zájemci/Žadatelé o náhradní rodinnou péči
Odborníci (pracovníci OSPOD, doprov. prac.,…
Poručníci

Akreditace: A2017/0719-SP
Počet hodin: 4

Počet volných míst: 15


Děčín, Kamenická 569/109


18. 11. 2020 od 9:00 do 13:30


Pořádá Centrum rodinné péče o. p. s.


Anotace

Často se Vám stává, že dítě zloví a Vy nevíte co s tím? Neustále „provokuje“, lže a neposlechne? Jste bezradní a unavení neustálým vysvětlováním nejen dítěti, ale i ve škole a v okolí? Ptáte se: „Proč mi to dělá? Vždyť mu dávám vše!“ Začínáte se obviňovat a nevíte, co děláte špatně? Přijďte na seminář, kde si povíme, co je rané trauma, jak pracuje mozek a jak nezpracované trauma a špatný start po narození může ovlivnit život dítěte a narušit naše budoucí vztahy.

Seminářem Vás provede zkušená lektorka, terapeutka a matka 2 dětí, Mgr. Kateřina Forštová, která se již několik let věnuje problematice dětí v náhradní rodinné péči, zvláště s ohledem na pomoc při zvládání rizikového chování ohrožených dětí.


Trauma v rodině

Lektoři

Kateřina Forštová
Kateřina Forštová

Lektorka Kateřina Forštová pracovala na městském úřadě na odboru školství a sociálních věcí, kde se věnovala sociálně-právní ochraně dětí. Vystudovala magisterský obor Vychovatelství pro speciální pedagogické instituce a ještě před ukončením studia se připojila k Dobré rodině, kde zaštiťuje Ústecký kraj jako regionální koordinátorka, doprovází pěstounské rodiny a věnuje se lektorské praxi.

Cena

vzdělávání 900,00 Kč
hlídání 480,00 Kč