Nadcházející semináře

Vyhledávat můžete podle místa konání, požadovaného data, lektora nebo názvu semináře. Příklad pro vyhledávání: "Praha,5/2018" (k vyhledání data použijte formát MM/RRRR).
Další filtrování
Filtr: zobrazeno 116 z 116 výsledků

Intervizně-vzdělávací skupina I.
Uzavřená skupina pěstounů

21. 5. 2019 od 16:00 do 19:00

Jablonec nad Nisou, Jiráskova 9

Lektor: Pavlína Habánová, Hana Krámská

„Ftipnávideja“
aneb rizika sociálních sítí u dětí v NRP

22. 5. 2019 od 9:00 do 12:00

Teplice, Novoveská 3107

Lektor: Hana Procházková

Právní otázky, do čeho může rodič mluvit? - Vzdělávací skupina 4A
Uzavřená skupina pro dlouhodobé pěstouny Dobré rodiny

23. 5. 2019 od 9:00 do 12:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Mgr. Helena Vlčková

Každodenní otázky pěstouna - co může, musí, nesmí, právní okénko I.
Vzdělávací seminář

27. 5. 2019 od 15:00 do 18:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Linda Matyšková

Sexualita
Klub pro osvojitele

28. 5. 2019 od 16:00 do 19:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Lucie Kašová

Terapeutické rodičovství II. díl
Klub pěstounů na přechodnou dobu

30. 5. 2019 od 10:00 do 12:00

Svitavy, náměstí Míru 138/80

Lektor: Monika Čuhelová

Intervizně - vzdělávací skupina III.
Uzavřená skupina pěstounů

30. 5. 2019 od 10:00 do 13:00

Velké Meziříčí, Náměstí 14/16, 594 01

Lektor: Hana Kundelová

Mezinárodní den dětí
Klub pěstounů - společná aktivita s dětmi

30. 5. 2019 od 15:00 do 17:15

Teplice, Novoveská 3107

Lektor: Kateřina Forštová

Sebedůvěra dětí v náhradní rodinné péči
Klub pěstounů Společně s Vámi

30. 5. 2019 od 15:00 do 18:00

Jablonec nad Nisou, E. Floriánové 8

Lektor: Hana Krámská, Pavlína Habánová

První pomoc
Vzdělávací seminář

30. 5. 2019 od 15:00 do 18:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: MUDr. Barbora Fišárková, Ph.D.

Intervizně - vzdělávací skupina III.
Uzavřená skupina pěstounů

1. 6. 2019 od 10:00 do 13:00

Třebíč, U Obůrky 953

Lektor: Hana Kundelová

Přístup k dítěti se speciálně vzdělávacími potřebami II.
Vzdělávací seminář

4. 6. 2019 od 9:00 do 12:00

Most, Žatecká 1899/25, 434 30

Lektor: Věra Malesaková

Aktuální otázky v pěstounské péči na přechodnou dobu - klub PPPD
Vzdělávací klub PPPD

4. 6. 2019 od 9:30 do 12:30

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Alžběta Hlásková

Aktuální témata adoptivních rodin
Klub pro osvojitele

4. 6. 2019 od 16:00 do 19:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Petra Pávková

Přístup k dítěti se speciálně vzdělávacími potřebami II
Pokračující vzdělávací seminář

5. 6. 2019 od 9:00 do 12:00

Teplice, Novoveská 3107

Lektor: Věra Malesaková

Nejčastější trestné činy mládeže a jak jim zabránit II.
Vzdělávací seminář

10. 6. 2019 od 9:00 do 12:00

Uherské Hradiště, Protzkarova 33

Lektor: Martin Nasswettr

Každodenní otázky pěstouna - co může, musí, nesmí, právní okénko II.
Vzdělávací seminář

10. 6. 2019 od 15:00 do 18:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Linda Matyšková

Setkání pro zájemce o pěstounskou péči na přechodnou dobu
Akce v rámci Týdne pěstounství

10. 6. 2019 od 16:30 do 19:30

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Martina Loutná, Alžběta Hlásková

Když děti zlobí
Vzdělávací klub pěstounů

11. 6. 2019 od 9:00 do 12:00

Hodonín, Národní třída 276/16

Lektor: Jana Srnánková

Jak to do roka stihnout? Práce s IPOD v PPPD aneb možnosti vývoje situace dítěte v PPPD
Vzdělávací akreditovaný seminář
Akreditace: 2016/0672-SP

11. 6. 2019 od 9:30 do 17:00

Ostrava - Mariánské hory, V Zátiší 1

Lektor: Alžběta Hlásková

Metodické, vzdělávací a intervizní setkání Poradců pro rodiny (uzavřená skupina, pouze pro pozvané pracovníky organizace)
Metodické, vzdělávací a intervizní setkání

11. 6. 2019 od 9:30 do 15:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Petra Pávková, Martina Loutná

Smrt aneb jak to zvládnout a jak se na to připravit?
Vzdělávací seminář

12. 6. 2019 od 9:00 do 12:00

Teplice, Novoveská 3107

Lektor: Lenka Rysková

Zpracování historie dítěte
Zpracování historie dítěte je jedním z nejzákladnějších stavebních kamenů Vašeho vztahu a důležitá substance vzájemného porozumění.

12. 6. 2019 od 15:00 do 18:00

Karlovy Vary, Krajská knihovna , Závodní 378/84

Lektor: Gabriela Moravíková

Od kamarádství k trvalým vztahům
Vzdělávací seminář

13. 6. 2019 od 9:00 do 12:00

Olomouc, Erbenova 2

Lektor: Radek Baselides

Kontakty s původní rodinou
Diskuzní klub

13. 6. 2019 od 15:00 do 17:00

Jablonec nad Nisou, Jiráskova 9

Lektor: Lucie Beckertová, Halka Michalenková

Sourozenecká rivalita
Vzdělávací seminář

13. 6. 2019 od 15:30 do 18:30

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Lucie Kašová

Význam uznávání hodnot a respektování limitů pro vývoj dítěte
Výchovné prostředky vhodné a nevhodné

15. 6. 2019 od 9:30 do 17:30

Aš, Štefánikova 2515,352 01

Lektor: Gabriela Moravíková

Aktuální témata adoptivních rodin
Klub pro osvojitele

17. 6. 2019 od 15:30 do 18:30

Sokolov, K. H. Máchy 1276

Lektor: Petra Pávková

Psychohygiena
Vzdělávací seminář

17. 6. 2019 od 15:30 do 18:30

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Bc. Markéta Švejdová

Starší dítě v PPPD
Jak to zvládnout

18. 6. 2019 od 10:30 do 17:00

Svitavy, Purkyňova 284/1, 568 02

Lektor: Alžběta Hlásková

Aktuální témata adoptivních rodin
Klub pro osvojitele

18. 6. 2019 od 16:00 do 19:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Petra Pávková

Emoce
Klub pěstounů

19. 6. 2019 od 9:00 do 11:15

Teplice, Novoveská 3107

Lektor: Kateřina Forštová

Zpracování historie dítěte
Zpracování historie dítěte je jedním z nejzákladnějších stavebních kamenů Vašeho vztahu a důležitá substance vzájemného porozumění.

19. 6. 2019 od 15:00 do 18:00

Sokolov, K. H. Máchy 1276

Lektor: Gabriela Moravíková

Sebepoznávací klub pro osvojitele
Dlouhodobá skupina

19. 6. 2019 od 16:00 do 19:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Zuzana Šípová

Šikana aneb jak se jí účinně bránit?
Vzdělávací seminář

20. 6. 2019 od 9:00 do 12:00

Děčín, Kamenická 569/109

Lektor: Ilona Rálišová

Podpora zdravé identity dětí, hravost jako jeden z principů terapeutického rodičovství/pěstounství
Vzdělávací seminář pěstounů

21. 6. 2019 od 9:00 do 14:30

Břeclav, nám. T. G. Masaryka 3

Lektor: Martina Loutná

Zaškolovací minimum pro zaměstnance DR I. - Metodika doprovázení, role doprovázejícího pracovníka
Uzavřená skupina - pouze pro pracovníky Dobré rodiny

24. 6. 2019 od 9:30 do 17:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Jana Gajdošová

„Nejraději bych je zabil“
Aneb jak mluvit s dětmi v NRP o biorodičích

25. 6. 2019 od 9:00 do 12:00

Teplice, Novoveská 3107

Lektor: Hana Procházková

Terapeutické rodičovství
Klub pro osvojitele

25. 6. 2019 od 16:00 do 19:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Petra Pávková

Efektivní komunikace
Klub pěstounů na přechodnou dobu

27. 6. 2019 od 10:00 do 12:00

Svitavy, náměstí Míru 138/80

Lektor: Monika Čuhelová

Zaškolovací minimum pro zaměstnance DR II. - Manuál PPPD
Uzavřená skupina - pouze pro pracovníky Dobré rodiny

2. 7. 2019 od 9:30 do 17:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Alžběta Hlásková

Zaškolovací minimum pro zaměstnance DR III. - Základy attachmentu
Uzavřená skupina - pouze pro pracovníky Dobré rodiny

9. 7. 2019 od 9:30 do 17:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Petra Zálešáková, DiS.

Emoce a limity, Kniha života a zpracování historie
Vzdělávací pobyt pro dlouhodobé pěstouny

od 11. 7. 2019 14:00 do 13. 7. 2019 16:00

Písečné, Písečné 149, 378 72

Lektor: Ivana Brabcová, Nikola Bílá

Zaškolovací minimum pro zaměstnance DR IV. - Historie, kontakt a identita dítěte
Uzavřená skupina - pouze pro pracovníky Dobré rodiny

15. 7. 2019 od 9:30 do 17:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Petra Pávková

Jak zachovat klid v rozbouřených vodách SPOD
Vzdělávací pobyt pro PPPD

od 15. 7. 2019 10:00 do 17. 7. 2019 15:30

Písečné, Písečné 149, 378 72

Lektor: Alžběta Hlásková

Emoce a limity, Kniha života a zpracování historie
Vzdělávací pobyt pro dlouhodobé pěstouny

od 18. 7. 2019 14:00 do 20. 7. 2019 16:00

Písečné, Písečné 149, 378 72

Lektor: Ivana Brabcová, Nikola Bílá

Metodické, vzdělávací a intervizní setkání Poradců pro rodiny (uzavřená skupina, pouze pro pozvané pracovníky organizace)
Metodické, vzdělávací a intervizní setkání

13. 8. 2019 od 9:30 do 15:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Petra Pávková, Martina Loutná

Smrt aneb jak to zvládnout a jak se na to připravit?
Vzdělávací seminář

4. 9. 2019 od 9:00 do 12:00

Teplice, Novoveská 3107

Lektor: Lenka Rysková

Víkendové setkání pro PPPD
Aktuální témata pěstounské péče na přechodnou dobu

od 6. 9. 2019 15:00 do 8. 9. 2019 16:00

Skryje u Rakovníka, Skryje 100, 270 42

Lektor: Alžběta Hlásková

Specifické přístupy při výchově dětí v pěstounské péči
Jak se vyvarovat chyb při vedení dítěte v pěstounské péči

11. 9. 2019 od 9:00 do 11:15

Jablonec nad Nisou, Jiráskova 9

Lektor: Halka Michalenková

Učení - mučení! Aneb jak se s dětmi efektivně připravovat do školy
Vzdělávací seminář

od 11. 9. 2019 16:00 do 10. 9. 2019 19:00

Most, Žatecká 1899/25, 434 30

Lektor: Mgr. Michaela Krčmářová

Přístup k dítěti se speciálně vzdělávacími potřebami I.
Vzdělávací seminář

12. 9. 2019 od 9:00 do 12:00

Děčín, Kamenická 569/109

Lektor: Věra Malesaková

Metodické, vzdělávací a intervizní setkání Poradců pro rodiny (uzavřená skupina, pouze pro pozvané pracovníky organizace)
Metodické, vzdělávací a intervizní setkání

12. 9. 2019 od 9:30 do 15:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Petra Pávková, Martina Loutná

Sexuálně zneužívané děti na cestě ke šťastnému dětství v bezpečí
Vzdělávací seminář

12. 9. 2019 od 15:00 do 18:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Zuzana Müllerová

Rizikové chování dětí a mladistvých v souvislosti se zneužíváním návykových látek
Vzdělávací seminář

12. 9. 2019 od 15:00 do 18:00

Teplice, Novoveská 3107

Lektor: Oto Kovanda

Specifické projevy chování dětí v náhradní rodinné péči a jejich příčiny
Minimum pěstounské péče I.

16. 9. 2019 od 15:00 do 18:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Zuzana Šípová

Intervizně-vzdělávací skupina I.
Uzavřená skupina pěstounů

17. 9. 2019 od 16:00 do 19:00

Jablonec nad Nisou, Jiráskova 9

Lektor: Hana Krámská, Pavlína Habánová

Emoce
Vzdělávací seminář

18. 9. 2019 od 9:00 do 12:00

Teplice, Novoveská 3107

Lektor: Kateřina Forštová

Specifika dětí v NRP - Vzdělávací skupina 4A
Uzavřená skupina pro dlouhodobé pěstouny Dobré rodiny

19. 9. 2019 od 9:00 do 12:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Zuzana Šípová

Přístup k dítěti se speciálně vzdělávacími potřebami II
Vzdělávací seminář

19. 9. 2019 od 9:00 do 12:00

Most, Žatecká 1899/25, 434 30

Lektor: Věra Malesaková

Problematika užívání návykových látek
Vzdělávací seminář

19. 9. 2019 od 15:00 do 18:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Bc. Martin Štolfa

Aktuální otázky PPPD
Vzdělávací pobyt PPPD

od 21. 9. 2019 10:00 do 22. 9. 2019 16:00

Strmilov, Studenská 390, 378 53

Lektor: Alžběta Hlásková

Aktuální otázky náhradní rodinné péče - Vzdělávací skupina 3A
Uzavřená skupina pro dlouhodobé pěstouny Dobré rodiny

23. 9. 2019 od 15:30 do 18:30

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Petra Pávková

Školní otázky - škola, motivace, příprava, komunikace se školou
Vzdělávací seminář

24. 9. 2019 od 9:00 do 12:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Mgr. Helena Vlčková

Nové poznatky v oblasti adopce a v kontaktu dítěte v NRP v propojení se zpracováním historie dítěte
Vzdělávací pobyt pro OSPOD pracovníky a pomáhajících profesí
Akreditace: A2018/0065-SP/PC, A2017/0451-SP

od 26. 9. 2019 9:30 do 27. 9. 2019 16:00

Františkovy Lázně, Dlouhá 222/2, 351 01

Lektor: Petra Pávková

Umění být spolu a vzájemně se respektovat
Vzdělávací seminář

26. 9. 2019 od 15:00 do 18:00

Teplice, Novoveská 3107

Lektor: Hana Procházková

Možnosti práce s dítětem, terapeutické pěstounství
Minimum pěstounské péče II.

30. 9. 2019 od 15:00 do 18:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Zuzana Müllerová

Moje vlastnosti, můj nástroj efektivní výchovy - Vzdělávací skupina 2E
Uzavřená skupina pro dlouhodobé pěstouny Dobré rodiny

2. 10. 2019 od 9:00 do 12:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Petar Erak

Batoh na cestu životem aneb jaké máte potřeby a co si nesete sebou
Vzdělávací seminář

2. 10. 2019 od 9:00 do 12:00

Teplice, Novoveská 3107

Lektor: Lenka Rysková

Emoce a limity, Kniha života a zpracování historie
Vzdělávací pobyt pro dlouhodobé pěstouny

od 5. 10. 2019 10:00 do 6. 10. 2019 16:00

Písečné, Písečné 149, 378 72

Lektor: Klára Hesounová Měkutová, Nikola Bílá

Když s dětmi cloumá puberta a mají pocit, že jim nerozumíme?
Vzdělávací seminář

8. 10. 2019 od 15:00 do 18:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Mgr. Helena Vlčková

Dítě, trauma a vztahová vazba
Vzdělávací seminář

9. 10. 2019 od 9:00 do 12:00

Teplice, Novoveská 3107

Lektor: Věra Malesaková

Sourozenecké vztahy
Diskuzní klub - skupina prarodičů

9. 10. 2019 od 9:00 do 12:00

Jablonec nad Nisou, Jiráskova 9

Lektor: Lucie Beckertová

Dítě, trauma a vztahová vazba
Vzdělávací seminář

10. 10. 2019 od 9:00 do 12:00

Most, Žatecká 1899/25, 434 30

Lektor: Věra Malesaková

Trauma v rodině
Účinné kompenzační mechanismy

10. 10. 2019 od 15:00 do 17:15

Jablonec nad Nisou, Jiráskova 9

Lektor: Halka Michalenková

Psychohygiena pěstouna
Vzdělávací víkendový pobyt pěstounů

od 11. 10. 2019 16:00 do 13. 10. 2019 16:00

Libá u Chebu, Libá, 351 31

Lektor: Mária Adamkovičová

Role a postavení pěstouna v systému SPOD
Minimum pěstounské péče III.

14. 10. 2019 od 15:00 do 18:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Zuzana Šípová

Průvodce pěstounskou péčí na přechodnou dobu I.
Zařazení do evidence a přijetí dítěte
Akreditace: A2018/0223-SP/PC/VP

15. 10. 2019 od 9:30 do 17:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Alžběta Hlásková

Kontakt dítěte v NRP s původní rodinou v propojení se zpracováním historie dítěte
Vzdělávací seminář

16. 10. 2019 od 9:00 do 12:00

Teplice, Novoveská 3107

Lektor: Kateřina Forštová

Přístup k dítěti se speciálně vzdělávacími potřebami II.
Vzdělávací seminář

17. 10. 2019 od 9:00 do 12:00

Děčín, Kamenická 569/109

Lektor: Věra Malesaková

Identita - Vzdělávací skupina 2C
Uzavřená skupina pro dlouhodobé pěstouny Dobré rodiny

18. 10. 2019 od 9:00 do 12:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Bc. Markéta Švejdová

Specifické projevy chování dětí v náhradní rodinné péči a jejich příčiny
Minimum pěstounské péče I.

21. 10. 2019 od 9:00 do 12:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Zuzana Šípová

Vychováváme dítě jiného etnika
Vzdělávací seminář

22. 10. 2019 od 15:00 do 18:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Petra Pávková

Jak mluvit s dětmi o sexu
Klub pěstounů

22. 10. 2019 od 16:00 do 18:00

Most, Žatecká 1899/25, 434 30

Lektor: Mgr. Michaela Krčmářová

Metodické, vzdělávací a intervizní setkání Poradců pro rodiny (uzavřená skupina, pouze pro pozvané pracovníky organizace)
Metodické, vzdělávací a intervizní setkání

23. 10. 2019 od 9:30 do 15:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Mgr. Eliška Kotrbatá, Martina Loutná

„Hravě a bezpečně s internetem“ aneb prevence rizik sociálních sítí u dětí v NRP
Vzdělávací seminář

24. 10. 2019 od 15:00 do 18:00

Teplice, Novoveská 3107

Lektor: Hana Procházková

Průvodce pěstounskou péčí na přechodnou dobu II.
Průběh PPPD a příprava zprostředkování NRP
Akreditace: A2018/0224-SP/PC/VP

29. 10. 2019 od 9:30 do 17:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Alžběta Hlásková

Vliv nepříznivého stavu matky v perinatálním období na vývoj plodu a následný vývoj dítěte - klub PPPD
Vzdělávací klub PPPD

30. 10. 2019 od 9:30 do 12:30

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: PhDr. Daniela Sobotková, CSc.

Minulost dítěte - jak a kdy o ní mluvit
Vzdělávací seminář

31. 10. 2019 od 15:00 do 18:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Petra Pávková

Halloween - pojďme si jen společně užít
Klub pěstounů

31. 10. 2019 od 15:00 do 17:15

Teplice, Novoveská 3107

Lektor: Kateřina Forštová

Identita dítěte
Vzdělávací seminář

5. 11. 2019 od 15:00 do 18:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Petra Pávková

Jak mluvit s dětmi o sexu
Vzdělávací seminář

6. 11. 2019 od 9:00 do 12:00

Teplice, Novoveská 3107

Lektor: Mgr. Michaela Krčmářová

Asertivita
Vzdělávací seminář

7. 11. 2019 od 9:00 do 12:00

Most, Žatecká 1899/25, 434 30

Lektor: Lenka Rysková

Možnosti práce s dítětem, terapeutické pěstounství
Minimum pěstounské péče II.

11. 11. 2019 od 9:00 do 12:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Zuzana Šípová

Aktuální otázky náhradní rodinné péče - Vzdělávací skupina 3A
Uzavřená skupina pro dlouhodobé pěstouny Dobré rodiny

11. 11. 2019 od 15:30 do 18:30

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Petra Pávková

Průvodce pěstounskou péčí na přechodnou dobu III.
Předávání dítěte z PPPD a regenerace rodiny z PPPD
Akreditace: A2018/0225-SP/PC/VP

12. 11. 2019 od 9:30 do 17:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Alžběta Hlásková

Úzkost u dětí
Diskuzní klub

14. 11. 2019 od 9:00 do 12:00

Jablonec nad Nisou, Jiráskova 9

Lektor: Lucie Beckertová, Eliška Hrušková

Rizikové chování dětí a mladistvých v souvislosti se zneužíváním návykových látek
Vzdělávací seminář

14. 11. 2019 od 15:00 do 18:00

Teplice, Novoveská 3107

Lektor: Oto Kovanda

Smrt aneb jak to zvládnout
Vzdělávací seminář

14. 11. 2019 od 19:00 do 12:00

Děčín, Kamenická 569/109

Lektor: Lenka Rysková

Sdílení zkušeností při výchově vnoučat
Vzdělávací seminář pro příbuzeneckou pěstounskou péči

19. 11. 2019 od 9:00 do 12:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Mgr. Eliška Kotrbatá

Intervizně-vzdělávací skupina I.
Uzavřená skupina pěstounů

19. 11. 2019 od 16:00 do 19:00

Jablonec nad Nisou, Jiráskova 9

Lektor: Hana Krámská, Pavlína Habánová

Kontakt dítěte v NRP s původní rodinou v propojení se zpracováním historie dítěte
Vzdělávací seminář

20. 11. 2019 od 9:00 do 12:00

Teplice, Novoveská 3107

Lektor: Kateřina Forštová

Aktuální otázky NRP - vzdělávací skupina 4A
UZAVŘENÁ SKUPINA PRO DLOUHODOBÉ PĚSTOUNY DOBRÉ RODINY

21. 11. 2019 od 9:00 do 12:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Mgr. Dana Páleníková

Poruchy chování u dětí v NRP
Vzdělávací seminář

21. 11. 2019 od 16:00 do 19:00

Most, Žatecká 1899/25, 434 30

Lektor: Věra Malesaková

O výchově - odměnách, trestech, prvcích léčivého rodičovství - Vzdělávací skupina 2C
Uzavřená skupina pro dlouhodobé pěstouny Dobré rodiny

22. 11. 2019 od 9:00 do 12:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Bc. Markéta Švejdová

Asistovaný kontakt ve spojení se zpracováním historie dítěte
Sobotní vzdělávací seminář

23. 11. 2019 od 9:00 do 16:30

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Petra Pávková

Role a postavení pěstouna v systému SPOD
Minimum pěstounské péče III.

25. 11. 2019 od 9:00 do 12:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Zuzana Šípová

Aktuální otázky pěstounské péče na přechodnou dobu - klub PPPD
Vzdělávací klub PPPD

26. 11. 2019 od 9:30 do 12:30

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Alžběta Hlásková

Smrt aneb jak to zvládnout a jak se na to připravit?
Vzdělávací seminář

27. 11. 2019 od 9:00 do 12:00

Teplice, Novoveská 3107

Lektor: Lenka Rysková

Léčivý dotek
Vzdělávací seminář

29. 11. 2019 od 9:30 do 16:30

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Martina Smutná

"Čekání na Ježíška"
Klub pěstounů

29. 11. 2019 od 15:00 do 17:15

Děčín, Kamenická 569/109

Lektor: Ilona Rálišová

Reakce na neakceptovatelné chování a podpora chování pozitivního - Vzdělávací skupina 2E
Uzavřená skupina pro dlouhodobé pěstouny Dobré rodiny

4. 12. 2019 od 9:00 do 12:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Petar Erak

Vánoční tématika
Klub pěstounů

5. 12. 2019 od 15:00 do 18:00

Teplice, Novoveská 3107

Lektor: Věra Malesaková

Vánoční klub
Vzdělávací klub pro pěstouny

6. 12. 2019 od 15:00 do 18:00

Most, Žatecká 1899/25, 434 30

Lektor: Věra Malesaková, Mgr. Michaela Krčmářová

Jak zvládat stres?
Vzdělávací seminář

9. 12. 2019 od 15:00 do 18:00

Praha, Klimentská 1246/1

Lektor: Zuzana Šípová

Proč jsou lidé zlí?
Diskuzní klub

12. 12. 2019 od 15:00 do 18:00

Jablonec nad Nisou, Jiráskova 9

Lektor: Lucie Beckertová, Pavlína Habánová