Intimita a sexualita ve výchově - jak důležité je o tom mluvit s dětmi v rodině
Online vzdělávací seminář pro pěstouny

Přechodní pěstouni Pěstouni dlouhodobí Poručníci Dobrovolníci a stážisti

26. 10. 2021 od 15:00 do 18:00 Online

Pokud se chcete registrovat na seminář, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Intimita a sexualita ve výchově - jak důležité je o tom mluvit s dětmi v rodině

Jak na to aneb I o sexu a lidském těle s námi děti chtějí mluvit

Lidské tělo, intimní hygiena, sexualita, sexuální styk, antikoncepce, masturbace, orgasmus, sexuální orientace a sexuální identita, intimita,…brrrrrr… tohle u nás doma bylo vždy tabu. Něco neslušného. O tom se nemluví. Znáte to???

Jenže… Kdo jiný než my…

Kdo jiný než my = nejbližší dospělí (rodič/pěstouni) - má i v této oblasti děti připravit do života? Kdo jiný než my dá dětem ty důležité, opravdové a platné informace? Nebo případně, kam se obrátit o pomoc? Co to vlastně je ta lidská sexualita? Kdy a jak vůbec začít? A co když s tím doma nikdy nezačneme?

Sexualita je lidská přirozenost, základní potřeba. Nelze se jí zbavit a provází člověka po celý jeho život. I o těchto „tabu“ tématech je nutné s dětmi mluvit. 

Pomocnou ruku Vám podá lektorka a psycholožka Mgr. Zuzana Frydrychovská tak, abyste se i v této oblasti cítili jistí.

Online semináře se konají na platformách ZOOM, případně MS Teams. Informace o tom, jak se připojit, dostanete po registraci.

Lektoři

Zuzana Frydrychovská
Zuzana Frydrychovská

Zuzana pracuje jako psycholožka v Olomouci, zabývá se především rodinným psychologickým poradenstvím. S rodinami nejčastěji pracuje na tématech výchovných problémů s dětmi, mezigeneračních konfliktů, vztahů a komunikaci mezi členy rodiny, vývojových meznících u dětí aj. Nabízí také profesní poradenství v oblasti návratu na trh práce a slaďování osobního, rodinného a profesního života. Poskytuje individuální i párové konzultace a pořádá přednášky a kurzy, kde předávám své zkušenosti. V Dobré rodině působí Zuzana Staroštíková jako lektorka.

Cena

Položka Cena
vzdělávání 600,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.