Proč jsou nyní jiní? aneb trable v dospívání
Vzdělávací seminář

Přechodní pěstouni Pěstouni dlouhodobí Osoby blízké dítěti Poručníci

26. 10. 2021 od 15:00 do 19:00 Most, Žatecká 1899/25, 434 30

Pokud se chcete registrovat na seminář, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Proč jsou nyní jiní? aneb trable v dospívání

Potřebujete během semináře zajistit hlídání pro dítě? Dejte nám prosím vědět nejpozději týden před konáním semináře, rádi vám hlídání zajistíme. Požadavek na hlídání zároveň předejte i svému doprovázejícímu pracovníkovi.

Máte doma puberťáka a najednou ho nepoznáváte? Vaše dítě je drzé a nezvladatelné a vy nevíte, jak na něj? Nebo se chová naopak uzavřeně, připadá vám úzkostné, v depresi, nechce s Vámi mluvit a uzavírá se v pokoji? Seminář Vás mimo jiné seznámí, s jakými problémy se můžeme během dospívání našich dětí potýkat, vysvětlíme si jak poznat depresi, a co je to sebepoškozování. Aktivně Vás seminářem bude provázet lektorka Katka.

Lektoři

Mgr. Kateřina Forštová
Mgr. Kateřina Forštová

Lektorka Kateřina Forštová pracovala na městském úřadě na odboru školství a sociálních věcí, kde se věnovala sociálně-právní ochraně dětí. Vystudovala magisterský obor Vychovatelství pro speciální pedagogické instituce a ještě před ukončením studia se připojila k Dobré rodině, kde zaštiťuje Ústecký kraj jako regionální koordinátorka, doprovází pěstounské rodiny a věnuje se lektorské praxi.

Cena

Položka Cena
vzdělávání 798,60 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.