Jak na to aneb o sexu a lidském těle s námi děti chtějí mluvit
seminář pro pěstouny

Přechodní pěstouni Pěstouni dlouhodobí Poručníci Dobrovolníci a stážisti

16. 11. 2022 od 9:00 do 13:30 Teplice, Novoveská 3107

Pokud se chcete registrovat na seminář, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Jak na to aneb o sexu a lidském těle s námi děti chtějí mluvit

Lidské tělo, intimní hygiena, sexualita, sexuální styk, antikoncepce. masturbace, orgasmus, sexuální orientace a sexuální identita, intimita, …. brrrr… tohle u nás doma bylo vždy tabu. Něco neslušného. O tom se nemluví! Znáte to?

Jenže: kdo jiný než my – nebližší dospělí (rodiče/pěstouni) má i v této oblasti děti připravit do života? Kdo jiný než my dá dětem ty důležité, opravdové a platné informace? Nebo případně, kam se mají obrátit o pomoc? Co vlastně je ta lidská sexualita? Kdy a jak vůbec začít? A do když s tím doma nikdy nezačneme?

Sexualita je lidská přirozenost, základní potřeba. Nelze se jí zbavit a provází člověka po celý jeho život. I o těchto „tabu“ tématech je nutné s dětmi mluvit.

Pomocnou ruku Vám podá lektorka Kateřina Forštová tak, abyste se i v této oblasti cítili jistí.Lektoři

Mgr. Kateřina Forštová
Mgr. Kateřina Forštová

Lektorka Kateřina Forštová pracovala na městském úřadě na odboru školství a sociálních věcí, kde se věnovala sociálně-právní ochraně dětí. Vystudovala magisterský obor Vychovatelství pro speciální pedagogické instituce a ještě před ukončením studia se připojila k Dobré rodině, kde zaštiťuje Ústecký kraj jako regionální koordinátorka, doprovází pěstounské rodiny a věnuje se lektorské praxi.

Cena

Položka Cena
vzdělávání 900,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.