Klub pěstounů - společné tvoření pěstounů a dětí s vánoční tématikou
Podpora aktivního času pečujících a dětí, sdílení problematiky NRP

3 hodiny vzdelávání Přechodní pěstouni Pěstouni dlouhodobí Poručníci

1. 12. 2022 od 15:00 do 18:00 Teplice, Novoveská 3107

Pokud se chcete registrovat na seminář, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Klub pěstounů - společné tvoření pěstounů a dětí s vánoční tématikou

Klub pěstounů je vyhrazeným časem pro Vás a Vaše děti, kde můžete společně sdílet, zkoušet nové věci, ptát se na novinky v oblasti NRP.  Budeme navazovat na sváteční adventní čas a užijeme si vánoční výrobu a zdobení.  

Lektoři

Bc. Hana Procházková, DiS.
Bc. Hana Procházková, DiS.
Hana Procházková pracovala jako sociální pedagožka a koordinátorka projektů pro mateřská centra, mateřské a základní školy. Je autorkou projektů, které pomáhají zavádět prvky zdravého pohybu, arteterapie, aromaterapie, muzikoterapie, dotykové terapie formou zážitkové a intuitivní pedagogiky do škol. V současné době se věnuje koučování zdravotně znevýhodněných a jejich integraci do pracovního života. V Dobré rodině působí jako lektorka.
Mgr. Kateřina Forštová
Mgr. Kateřina Forštová
Lektorka Kateřina Forštová pracovala na městském úřadě na odboru školství a sociálních věcí, kde se věnovala sociálně-právní ochraně dětí. Vystudovala magisterský obor Vychovatelství pro speciální pedagogické instituce a ještě před ukončením studia se připojila k Dobré rodině, kde zaštiťuje Ústecký kraj jako regionální koordinátorka, doprovází pěstounské rodiny a věnuje se lektorské praxi.

Cena

Položka Cena
vzdělávání 675,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.