Klub pěstounů
Jak aktivně trávit volný čas pěstounů a dětí s tématikou tradic

Přechodní pěstouni Pěstouni dlouhodobí Poručníci

20. 9. 2022 od 9:00 do 13:30 Děčín, Kamenická 569/109

Pokud se chcete registrovat na seminář, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Klub pěstounů

Čím je posuzovaná dobrá péče o děti? Časem stráveným vele dítěte nebo časem stráveným s dítětem? Jakou hodnotu má pro dítě kvalita nebo kvantita času stráveného s námi? Co společný čas s dítětem může přinést jemu i nám? Spojíme to s tradicemi?

Klub pěstounů je vyhrazeným časem pro Vás a Vaše děti, kde můžete společně sdílet, zkoušet nové věci, ptát se na novinky v oblasti NRP. 

Lektoři

Bc. Klára Ježková

Klára o sobe:-) Jsem pozitivní blázen, který miluje svou práci, rodinu, adrenalinové sporty a cestování. Do rodin přicházím vždy s úsměvem, protože jenom s ním jde všechno líp. Vystudovala jsem VOŠ obor sociální práce a poté jsem pokračovala na vysoké škole v oboru řízení lidských zdrojů. Několik let jsem při škole pracovala jako pečovatelka v Dětském domově a posléze jako sociální pracovnice v Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc. Mám zkušenosti také s prací sociální pracovnice v Domově pro osoby se zdravotním postižením. Mé pracovní povinnosti v roce 2015 přerušil nástup na rodičovskou dovolenou. Od roku 2018 pracuji v Dobré rodině a nyní i v Člověku v tísni na pozici koordinátor Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež.

Cena

Položka Cena
vzdělávání 900,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.