Komunikace s manipulativním klientem
Seminář pro odbornou veřejnost

Akreditováno 8 hodin vzdělávání Pracovníci Dobré rodiny Odborníci (pracovníci OSPOD, doprov. prac., psychologové, terapeuti)

18. 10. 2022 od 9:30 do 17:00 MKP Sedmička (pobočka městské knihovny), Tusarova 35, Praha 7

Seminář je aktuálně zcela obsazen. Pokud chcete být informování o uvolnění místa, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Komunikace s manipulativním klientem

Poznáte manipulativní jednání? Za začátku to začíná jako nevinná konverzace, ale postupně se může jednání protáhnout do nekonečné spirály a vás to jen psychicky táhne dolů, protože nad danou situací neustále přemýšlíte. Jak manipulativní jednání poznat a následně ustát? Jak zůstat u svých potřeb a nenechat se „vykolejit“? Na semináři budeme zkoušet, jaké kroky můžeme využívat pro komunikaci s manipulativním klientem a při tom ho neponížit.

Lektoři

Mgr. Lucie Kašová, Dis.
Mgr. Lucie Kašová, Dis.
Lektorka Lucie Kašová se věnuje individuální a párové psychoterapii a poradenství. Nabízí podporu při seberozvoji v osobním nebo partnerském životě. Má zkušenosti s prací se ženami s traumatickými zážitky během těhotenství a při porodu. Vystudovala ETF UK. Absolvovala výcvik krizové intervence, somatickou psychoterapii Biosyntéza, výcvik PBSP a výcvik v psychoanalyticky orientované párové a rodinné terapii. Ráda čte, co jí pod ruku přijde, a vyhledává dlouhé procházky po lese.

Cena

Položka Cena
vzdělávání 1 800,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.