Terapeutické rodičovství - intuitivně a jednoduše III.
seminář

3 hodiny vzdělávání Přechodní pěstouni Pěstouni dlouhodobí Poručníci Dobrovolníci a stážisti

3. 11. 2022 od 9:30 do 12:30 Online

Pokud se chcete registrovat na seminář, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Terapeutické rodičovství - intuitivně a jednoduše III.

Navazující seminář vám přiblíží další principy terapeutického rodičovství.  

Hlouběji se budeme zabývat tématikou emocí a projevy traumatu. 

Opět si zkusíme prožitková cvičení, která nám pomohou principy lépe pochopit a zažít, abychom je pak snáze mohli s dětmi používat. 

Předpokladem účasti na tomto semináři je absolvování jeho prvního, druhého, případně obou dílů (Terapeutické rodičovství - intuitivně a jednoduše I. a II.), nebo semináře Komunikace v rodině.


SEMINÁŘ JE URČEN PRO PĚSTOUNY,

pěstouni a poručníci, kteří jsou klienty Dobré rodiny, mají seminář zdarma. Všechny další skupiny, včetně klientů osvojitelů, si seminář finančně hradí.

Online semináře se konají na platformách ZOOM, případně MS Teams. Informace o tom, jak se připojit, dostanete po registraci.

Lektoři

Bc. Zuzana Junková
Bc. Zuzana Junková
Studovala psychologii, dokončuje výcvik v systemické psychoterapii, zabývá se psychologií a terapií rodiny, výchovou a náhradní rodinnou péčí. Ve své práci vychází z narativní terapie, na řešení orientované terapie a terapie citové vazby (DDP). S klienty pracuje s respektem k jejich vlastním hodnotám a s důrazem na jejich schopnosti řešit problémy a posouvat svůj život chtěným směrem. Žije s manželem a dvěma dětmi v Teplicích.

Cena

Položka Cena
vzdělávání 675,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.