Terapeutické rodičovství v praxi
Terapeutické rodičovství v praxi

12 hodin vzdělávání Přechodní pěstouni Pěstouni dlouhodobí

od 8. 10. 2022 10:00 do 9. 10. 2022 14:00 táborová základna Radíkov

Seminář je aktuálně zcela obsazen. Pokud chcete být informování o uvolnění místa, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Terapeutické rodičovství v praxi

Pobyt bude probíhat na táborové základně Radíkov https://www.ddmjh.cz/ubytovani-radikov. V srdci České Kanady.

Možná jste se už někdy ptali sami sebe, jestli vám to celé stojí za to. Možná taky víte, že vzít si dítě do pěstounské péče bylo to nejlepší rozhodnutí.

Ať už je vám blízká kterákoliv z variant, případně vás napadá nějaká další, ruku v ruce s výchovou dětí v pěstounské péči přicházejí pocity radosti a zároveň také otázky, nejistoty, pochybnosti.

Při našem společném setkání se tedy zaměříme na sdílení vašich prožitků, postřehů a zkušeností a, pokud budete mít zájem, rádi vám nabídneme různé možnosti řešení z pohledu terapeutického rodičovství.

Lektoři

Nikola Bílá
Nikola Bílá
Nikola Bílá pracuje v Centru psychologického poradenství v Jindřichově Hradci. Vystudovala jednooborovou psychologii na Univerzitě Karlově v Praze. Absolvovala šestiletý hlubinně orientovaný psychoterapeutický výcvik SUR a tento rok dokončuje výcvik v dyadické terapii zaměřené na attachment. Během svého profesního života pracovala a sbírala zkušenosti na základních a mateřských školách, ve výchovném ústavu, přednášela na vysoké škole a poslední tři roky se nejvíce věnuje psychoterapii a práci s pěstounskými rodinami. V práci využívá též své rodičovské zkušenosti.

Cena

Položka Cena
vzdělávání 2 700,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.