Proč děti lžou a kradou, děti a kapesné
Jak reagovat , když děti lžou nebo něco odcizí.

Přechodní pěstouni Pěstouni dlouhodobí Poručníci Dobrovolníci a stážisti

20. 10. 2022 od 13:00 do 17:00 Praha, Klimentská 1246/1

Pokud se chcete registrovat na seminář, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Proč děti lžou a kradou, děti a kapesné

SEMINÁŘ JE URČEN PRO PĚSTOUNY,

pěstouni a poručníci, kteří jsou klienty Dobré rodiny, mají seminář zdarma. Všechny další skupiny, včetně klientů osvojitelů, si seminář finančně hradí.

První větší neshody s dítětem a co s nimi? Jak poznám, že lež je účelová a dítě chce pouze dosáhnout svého? Je možné vůbec lhaní u dětí omluvit a případně za jakých okolností? Jak se mám postavit k tomu, když přijdu na to, že mé dítě něco ukradlo? Jak vychovávat děti k samostatnosti a zodpovědnosti za své vlastní jednání?


Lektoři

Mgr. Helena Vlčková
Mgr. Helena Vlčková

Helena Vlčková pracuje ve Speciálně pedagogickém centru v Poděbradech. Vystudovala obor psychologie – speciální pedagogika na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. V roce 2005 jí byla uznána Ministerstvem zdravotnictví ČR odborná způsobilost adiktolog. Pracovala v Pedagogicko - psychologické poradně v Nymburce, v Národním ústavu pro vzdělávání v Praze a v organizaci Rozum a Cit, z.s. Je autorkou standardizovaného diagnostického nástroje pro zjištění míry školní připravenosti, několika metodických materiálů pro mateřské a základní školy, spolupracuje se společností Scio, přednáší na vysoké škole a věnuje se psychologickému poradenství a diagnostice.

Cena

Položka Cena
vzdělávání 900,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.