Trauma u dětí
Nejnovější poznatky ohledně vzniku a projevů traumatu a jak je uzdravovat

Přechodní pěstouni Pěstouni dlouhodobí Poručníci

11. 11. 2022 od 9:00 do 12:00 Praha, Klimentská 1246/1

Pokud se chcete registrovat na seminář, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Trauma u dětí

SEMINÁŘ JE URČEN PRO PĚSTOUNY,

pěstouni a poručníci, kteří jsou klienty Dobré rodiny, mají seminář zdarma. Všechny další skupiny, včetně klientů osvojitelů, si seminář finančně hradí.

Ztráta rodiče coby výhradní pečující osoby představuje pro většinu dětí traumatickou životní událost. Během semináře se společně podíváme jak na nejnovější poznatky ohledně vzniku a projevů traumatu, ale především na možnosti a nástroje, jak skrze náhradní rodičovství a péči pomoci dítěti tato traumata uzdravovat, místo toho, abychom je nevědomě prohlubovali.

Lektoři

Barbora Blažková

Barbora Blažková je psycholožka a psychoterapeutka. Vedle soukromé praxe působí coby dětský psycholog a terapeut ve Středisku pro ohrožené děti ROSA, kde pracuji jak s dětmi, tak s celými rodinnými systémy. Dlouhodobě spolupracuje s několika doprovázejícími organizacemi pěstounských rodin. Coby lektor a psycholog spolupracuje se soukromou poradnou Akademie Rodičovství. Řadu let vedla semináře pro dospívající ve věku 11-15 let v rámci celosvětového projektu sebedůvěry společnosti Dove The Self-Esteem Project.

Cena

Položka Cena
vzdělávání 675,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.