Dospívání a příprava na zletilost, partnerské vztahy
Jak dětem porozumět v období dospívání a přitom si zachovat autoritu i jejich důvěru

Pěstouni dlouhodobí Poručníci Dobrovolníci a stážisti

13. 12. 2022 od 13:00 do 17:00 Praha, Klimentská 1246/1

Seminář je aktuálně zcela obsazen. Pokud chcete být informování o uvolnění místa, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Dospívání a příprava na zletilost, partnerské vztahy

SEMINÁŘ JE URČEN PRO PĚSTOUNY,

pěstouni a poručníci, kteří jsou klienty Dobré rodiny, mají seminář zdarma. Všechny další skupiny, včetně klientů osvojitelů, si seminář finančně hradí.

Z dětí se stávají mladí dospělí a najednou se naše názory rozcházejí? Jak jim porozumět a přitom si zachovat autoritu i jejich důvěru? Jaká další úskalí přináší období dospívání a jak děti co nejlépe připravit na dospělost? Liší se toto období u dívek a chlapců? Která témata jsou důležitá, abychom je připravili na samostatný život?


Lektoři

Mgr. Helena Vlčková
Mgr. Helena Vlčková

Helena Vlčková pracuje ve Speciálně pedagogickém centru v Poděbradech. Vystudovala obor psychologie – speciální pedagogika na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. V roce 2005 jí byla uznána Ministerstvem zdravotnictví ČR odborná způsobilost adiktolog. Pracovala v Pedagogicko - psychologické poradně v Nymburce, v Národním ústavu pro vzdělávání v Praze a v organizaci Rozum a Cit, z.s. Je autorkou standardizovaného diagnostického nástroje pro zjištění míry školní připravenosti, několika metodických materiálů pro mateřské a základní školy, spolupracuje se společností Scio, přednáší na vysoké škole a věnuje se psychologickému poradenství a diagnostice.

Cena

Položka Cena
vzdělávání 900,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.