Klub osvojitelů naživo - Teplice
Setkání v dětské kavárně pro osvojitele i zájemce o osvojení

3 hodiny vzdělávání Osvojitelé Osoby blízké dítěti Zájemci/Žadatelé o náhradní rodinnou péči

9. 12. 2022 od 15:00 do 18:00 CacaoClub Teplice

Pokud se chcete registrovat na seminář, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Klub osvojitelů naživo - Teplice

Setkání zájemců o osvojení, osvojitelů a jejich dětí ze severu Čech v dětské herničce nad kakaem - bude prostor na seznámení se, sdílení i dotazy. Menší děti si pohrají v nově zrekonstruované herně, starší děti s námi můžou sdílet své radosti i starosti související s adopcí. 

K dispozici Vám bude terapeutka Zuzana Junková a poradkyně z Dobré rodiny Lenka Seinerová. Na setkání je třeba se předem přihlásit. (Účastníci si na místě platí útratu a vstup do herničky 89,-  za dítě starší 1 roku). 

V případě dotazů ke klubu se můžete obrátit na Lenku Seinerovou - lenka.seinerova@dobrarodina.cz, 724 111 917.

Více informací o místě setkání zde: https://www.cacaoclub.cz/kontakt (parkovat lze v ulici Kollárova - na začátku ulice za poplatek, vzadu zdarma)

Těšíme se!


Klub je zdarma - aktivity projektu jsou podpořeny z dotačního programu Rodina. Projekt Budeme rodinou náhradní! Získání nových náhradních rodičů, podpora rodin se svěřenými dětmi.

Lektoři

Bc. Zuzana Junková
Bc. Zuzana Junková
Studovala psychologii, dokončuje výcvik v systemické psychoterapii, zabývá se psychologií a terapií rodiny, výchovou a náhradní rodinnou péčí. Ve své práci vychází z narativní terapie, na řešení orientované terapie a terapie citové vazby (DDP). S klienty pracuje s respektem k jejich vlastním hodnotám a s důrazem na jejich schopnosti řešit problémy a posouvat svůj život chtěným směrem. Žije s manželem a dvěma dětmi v Teplicích.