Jak důležité je pečovat o sebe?
Vzdělávací seminář

4 hodiny vzdělávání Přechodní pěstouni Pěstouni dlouhodobí Odborníci (pracovníci OSPOD, doprov. prac., psychologové, terapeuti) Poručníci Dobrovolníci a stážisti

5. 12. 2022 od 8:00 do 12:00 Olomouc, Erbenova 2

Pokud se chcete registrovat na seminář, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Jak důležité je pečovat o sebe?

Dobře to znáte... každý den ten stejný kolotoč, vzbudit děti, vypravit je do školky, školy. Vzaly si s sebou svačinu? Mají všechny pomůcky a úkoly? Co budou mít k obědu řešíte cestou do práce, kde se musíte pekelně soustředit, mezi tím však zároveň musíte vymyslet, jak sladit odpolední program, co k večeři, dohlédnout na učení, vyzvednutí dětí z kroužků...

Chtěli jste si ještě večer číst nebo se podívat na oblíbený seriál? Na to přece není čas! A i kdyby byl, stejně v půlce usnete.

Je vám to povědomé? Je to jediný možný scénář, nebo můžeme ze začarovaného kruhu vystoupit? O těchto a dalších otázkách, které vás zajímají, si budeme povídat s lektorkou a psycholožkou Zuzanou Frydrychovskou.

Těšíme se na Vás.


Lektoři

Zuzana Frydrychovská
Zuzana Frydrychovská
Zuzana pracuje jako psycholožka v Olomouci, zabývá se především rodinným psychologickým poradenstvím. S rodinami nejčastěji pracuje na tématech výchovných problémů s dětmi, mezigeneračních konfliktů, vztahů a komunikaci mezi členy rodiny, vývojových meznících u dětí aj. Nabízí také profesní poradenství v oblasti návratu na trh práce a slaďování osobního, rodinného a profesního života. Poskytuje individuální i párové konzultace a pořádá přednášky a kurzy, kde předávám své zkušenosti. V Dobré rodině působí Zuzana Staroštíková jako lektorka.

Cena

Položka Cena
vzdělávání 900,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.