Jak důležité je pečovat o sebe?
seminář

4 hodiny vzdělávání Přechodní pěstouni Pěstouni dlouhodobí Odborníci (pracovníci OSPOD, doprov. prac., psychologové, terapeuti) Poručníci Dobrovolníci a stážisti

7. 12. 2022 od 8:00 do 12:00 Prostějov, Skálovo nám. 6

Seminář je aktuálně zcela obsazen. Pokud chcete být informování o uvolnění místa, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Jak důležité je pečovat o sebe?

SEMINÁŘ JE URČEN PRO PĚSTOUNY, 

pěstouni a poručníci, kteří jsou klienty Dobré rodiny, mají seminář zdarma. Všechny další skupiny, včetně klientů osvojitelů, si seminář finančně hradí. 

Dobře to znáte... každý den ten stejný kolotoč, vzbudit děti, vypravit je do školky, školy. Vzaly si s sebou svačinu? Mají všechny pomůcky a úkoly? Co budou mít k obědu řešíte cestou do práce, kde se musíte pekelně soustředit, mezi tím však zároveň musíte vymyslet, jak sladit odpolední program, co k večeři, dohlédnout na učení, vyzvednutí dětí z kroužků...

Chtěli jste si ještě večer číst nebo se podívat na oblíbený seriál? Na to přece není čas! A i kdyby byl, stejně v půlce usnete.

Je vám to povědomé? Je to jediný možný scénář, nebo můžeme ze začarovaného kruhu vystoupit? O těchto a dalších otázkách, které vás zajímají, si budeme povídat s lektorkou a psycholožkou Zuzanou Frydrychovskou.

Těšíme se na Vás.

Lektoři

Zuzana Frydrychovská
Zuzana Frydrychovská
Zuzana pracuje jako psycholožka v Olomouci, zabývá se především rodinným psychologickým poradenstvím. S rodinami nejčastěji pracuje na tématech výchovných problémů s dětmi, mezigeneračních konfliktů, vztahů a komunikaci mezi členy rodiny, vývojových meznících u dětí aj. Nabízí také profesní poradenství v oblasti návratu na trh práce a slaďování osobního, rodinného a profesního života. Poskytuje individuální i párové konzultace a pořádá přednášky a kurzy, kde předávám své zkušenosti. V Dobré rodině působí Zuzana Staroštíková jako lektorka.

Cena

Položka Cena
vzdělávání 900,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.