Prepuberta
Jak přistupovat k dítěti v období prepuberty.

4 hodiny vzdělávání Pěstouni dlouhodobí Poručníci Dobrovolníci a stážisti

18. 4. 2023 od 13:00 do 17:00 Praha, Klimentská 1246/1

Seminář je aktuálně zcela obsazen. Pokud chcete být informování o uvolnění místa, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Prepuberta

SEMINÁŘ JE URČEN PRO PĚSTOUNY,

pěstouni a poručníci, kteří jsou klienty Dobré rodiny, mají seminář zdarma. Všechny další skupiny, včetně klientů osvojitelů, si seminář finančně hradí.

První větší neshody s dítětem a co s nimi? Je možné, že si nevšimnu, že dítě přišlo do období prepuberty? Jak přistupovat k dítěti v období prepuberty, být autoritou nebo spíš "parťákem!? Jaká další úskalí přináší období prepuberty a kdy je mám očekávat? Liší se prepubertální období u dívek a chlapců?

Lektoři

Mgr. Helena Vlčková
Mgr. Helena Vlčková
Helena Vlčková pracuje ve Speciálně pedagogickém centru v Poděbradech. Vystudovala obor psychologie – speciální pedagogika na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. V roce 2005 jí byla uznána Ministerstvem zdravotnictví ČR odborná způsobilost adiktolog. Pracovala v Pedagogicko - psychologické poradně v Nymburce, v Národním ústavu pro vzdělávání v Praze a v organizaci Rozum a Cit, z.s. Je autorkou standardizovaného diagnostického nástroje pro zjištění míry školní připravenosti, několika metodických materiálů pro mateřské a základní školy, spolupracuje se společností Scio, přednáší na vysoké škole a věnuje se psychologickému poradenství a diagnostice.

Cena

Položka Cena
vzdělávání 900,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.