Terapeutické rodičovství v praxi II
Aneb jak pracovat s dětmi v NRP a pochopit proč se dítě chová, tak jak se chová.

4 hodiny vzdělávání Přechodní pěstouni Pěstouni dlouhodobí Poručníci Dobrovolníci a stážisti

18. 5. 2023 od 9:00 do 13:00 Praha, Klimentská 1246/1

Pokud se chcete registrovat na seminář, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Terapeutické rodičovství v praxi II

SEMINÁŘ JE URČEN PRO PĚSTOUNY,

pěstouni a poručníci, kteří jsou klienty Dobré rodiny, mají seminář zdarma. Všechny další skupiny, včetně klientů osvojitelů, si seminář finančně hradí.

Doporučujeme mít absolvovaný seminář Terapeutické rodičovství I. 

Částečně prožitkový seminář vás jednoduchou formou seznámí se základními principy terapeutického rodičovství. Zážitková cvičení vám pomohou nacítit opravdové gro těchto principů, abyste mohli při komunikaci s dítětem vycházet skutečně ze sebe a ne jen z naučených postupů. Jistě objevíte, že spoustu informací jste nějakým způsobem "cítili" nebo "tušili" a že tento seminář vám je pomohl lépe uchopit či použít. Prostor dáme také Vaším příběhům, otázkám či konkrétním situacím, které s dětmi řešíte a na něž se podíváme skrze přístup terapeutického rodičovství.

Lektoři

Bc. Zuzana Junková
Bc. Zuzana Junková
Studovala psychologii, dokončuje výcvik v systemické psychoterapii, zabývá se psychologií a terapií rodiny, výchovou a náhradní rodinnou péčí. Ve své práci vychází z narativní terapie, na řešení orientované terapie a terapie citové vazby (DDP). S klienty pracuje s respektem k jejich vlastním hodnotám a s důrazem na jejich schopnosti řešit problémy a posouvat svůj život chtěným směrem. Žije s manželem a dvěma dětmi v Teplicích.

Cena

Položka Cena
vzdělávání 1 000,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.