Práce se vztekem u dětí a dospívajících
Agresivita je v určité míře v každém z nás. Jak s ní ovšem pracovat, aby vedla k užitku a ne k potížím?

3 hodiny vzdělávání Přechodní pěstouni Pěstouni dlouhodobí Poručníci

12. 6. 2023 od 15:00 do 18:00 Praha, Klimentská 1246/1

Seminář je aktuálně zcela obsazen. Pokud chcete být informování o uvolnění místa, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Práce se vztekem u dětí a dospívajících

SEMINÁŘ JE URČEN PRO PĚSTOUNY,

pěstouni a poručníci, kteří jsou klienty Dobré rodiny, mají seminář zdarma. Všechny další skupiny, včetně klientů osvojitelů, si seminář finančně hradí.

Vztek, hněv nebo zlost jsou přirozenou emocí každého z nás. Stejně tak je součástí našeho chování agresivita, která nám při cestě životem pomáhá v překonávání překážek nebo nás dokonce může ochránit před nebezpečím. Agresivita je v určité míře v každém z nás. Jak s ní ovšem pracovat, aby vedla k užitku a ne k potížím?

Lektoři

Mgr. Barbora Blažková
Barbora Blažková je psycholožka a psychoterapeutka. Vedle soukromé praxe působí coby dětský psycholog a terapeut ve Středisku pro ohrožené děti ROSA, kde pracuji jak s dětmi, tak s celými rodinnými systémy. Dlouhodobě spolupracuje s několika doprovázejícími organizacemi pěstounských rodin. Coby lektor a psycholog spolupracuje se soukromou poradnou Akademie Rodičovství. Řadu let vedla semináře pro dospívající ve věku 11-15 let v rámci celosvětového projektu sebedůvěry společnosti Dove The Self-Esteem Project.

Cena

Položka Cena
vzdělávání 750,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.