Výživa a poruchy příjmu potravy - ZRUŠENO
Seminář se zaměřuje na využití poznatků z psychologie k podpoře zdravého postoje k jídlu a vlastnímu tělu u dětí a dospívajících.

3 hodiny vzdělávání Přechodní pěstouni Pěstouni dlouhodobí Poručníci

8. 9. 2023 od 9:00 do 12:00 Praha, Klimentská 1246/1

Pokud se chcete registrovat na seminář, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Výživa a poruchy příjmu potravy - ZRUŠENO

SEMINÁŘ JE URČEN PRO PĚSTOUNY,

pěstouni a poručníci, kteří jsou klienty Dobré rodiny, mají seminář zdarma. Všechny další skupiny, včetně klientů osvojitelů, si seminář finančně hradí.

Jídlo je nástrojem k uspokojení základní potřeby od nejútlejšího dětství. Styl stravování zásadně ovlivňuje fungování mozku. Zdravý vztah k jídlu nám umožňuje dělat úžasné věci, mj. sportovat, učit se, dává nám energii do věcí, které máme rádi. Na druhé straně nezdravý postoj k jídlu může vést mj. k civilizačním onemocněním, úzkostem, depresím. Seminář se zaměřuje na využití poznatků z psychologie k podpoře zdravého postoje k jídlu a vlastnímu tělu u dětí a dospívajících.

Lektoři

Mgr. Barbora Blažková
Barbora Blažková je psycholožka a psychoterapeutka. Vedle soukromé praxe působí coby dětský psycholog a terapeut ve Středisku pro ohrožené děti ROSA, kde pracuji jak s dětmi, tak s celými rodinnými systémy. Dlouhodobě spolupracuje s několika doprovázejícími organizacemi pěstounských rodin. Coby lektor a psycholog spolupracuje se soukromou poradnou Akademie Rodičovství. Řadu let vedla semináře pro dospívající ve věku 11-15 let v rámci celosvětového projektu sebedůvěry společnosti Dove The Self-Esteem Project.

Cena

Položka Cena
vzdělávání 750,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.