Jak zvládat pubertu dítěte
Vzhled do vývojové psychologie, co se s dospívajícími děje a proč.

3 hodiny vzdělávání Pěstouni dlouhodobí Poručníci

23. 10. 2023 od 15:00 do 18:00 Praha, Klimentská 1246/1

Seminář je aktuálně zcela obsazen. Pokud chcete být informování o uvolnění místa, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Jak zvládat pubertu dítěte

SEMINÁŘ JE URČEN PRO PĚSTOUNY,

pěstouni a poručníci, kteří jsou klienty Dobré rodiny, mají seminář zdarma. Všechny další skupiny, včetně klientů osvojitelů, si seminář finančně hradí.

Puberta a adolescence představuje jedno z nejdobrodružnějších životních období. Tělo i mozek prochází zásadními proměnami. Přechod z dospívání do dospělosti je velkou vývojovou výzvou pro všechny zúčastněné. Cílem přednášky je poskytnout pěstounům vhled do vývojové psychologie (co se s dospívajícími děje a proč), nabídnout prostor pro sdílení a inspiraci stran funkční komunikace s dospívajícím, nastavováním hranic, a s trochou nadsázky si najít strategie přežití.

Lektoři

Mgr. Barbora Blažková
Barbora Blažková je psycholožka a psychoterapeutka. Vedle soukromé praxe působí coby dětský psycholog a terapeut ve Středisku pro ohrožené děti ROSA, kde pracuji jak s dětmi, tak s celými rodinnými systémy. Dlouhodobě spolupracuje s několika doprovázejícími organizacemi pěstounských rodin. Coby lektor a psycholog spolupracuje se soukromou poradnou Akademie Rodičovství. Řadu let vedla semináře pro dospívající ve věku 11-15 let v rámci celosvětového projektu sebedůvěry společnosti Dove The Self-Esteem Project.

Cena

Položka Cena
vzdělávání 750,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.