Relaxační setkání s dotykovou terapií
Jak být dětem blíž s pomocí dotyku

Přechodní pěstouni

6. 12. 2023 od 15:00 do 18:00 Praha, Klimentská 1246/1

Pokud se chcete registrovat na seminář, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Relaxační setkání s dotykovou terapií

SEMINÁŘ JE URČEN PRO PĚSTOUNY,

pěstouni a poručníci, kteří jsou klienty Dobré rodiny, mají seminář zdarma. Všechny další skupiny, včetně klientů osvojitelů, si seminář finančně hradí.

Jemná dotyková terapie – v čem může být přínosem:

- hravou formou upevňuje vztah mezi rodičem a dítětem

- pomáhá k celkovému zklidnění dětí

- má blahodárné účinky pro děti v náhradní rodinné péči

Během setkání budeme střídat teoretické i praktické bloky.

Cílem setkání je lehká ochutnávka jemné dotykové terapie, seznámení se s touto metodou, dozvědět se, jak zlepšovat komunikaci s dítětem i jinak než slovně, pro jaké děti je tato metoda vhodná.

Děti budou součástí semináře v praktické části, také bude zajištěné hlídání v herně po zbytek semináře. Účast je samozřejmě možná i bez dětí. 

Lektoři

Martina Smutná
Martina Smutná
Martina Smutná se profesně pohybuje v náhradní rodinné péči téměř 20 let. V rámci dohod o výkonu pěstounské péče doprovázela pěstounské rodiny v regionu Kutná Hora a v regionu Říčansko, pracovala s pěstouny na přechodnou dobu, s dlouhodobými pěstouny, vedla sdílecí kluby pěstounů. V současné době pracuje jako koordinátorka regionálních aktivit v Dobré rodině o.p.s. Je lektorkou akreditovaného semináře Jak zorganizovat případovou konferenci, je vyškolený facilitátor. Její srdeční záležitostí je téma Jemné dotykové terapie, které se věnuje více než 15 let. Začínala v mateřských centrech, v posledních letech pracuje s tématem výhradně pro vzdělávání pěstounských nebo adoptivních rodin.

Cena

Položka Cena
vzdělávání 750,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.