Jak prakticky vytvářet citové pouto ve 4 krocích III. (od narození až po adolescenci)
Kurz - cyklus 4 na sebe navazujících setkání

3 hodiny vzdělávání Pěstouni dlouhodobí Poručníci

20. 4. 2023 od 10:00 do 13:00 Online

Pokud se chcete registrovat na seminář, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Jak prakticky vytvářet citové pouto ve 4 krocích  III. (od narození až po adolescenci)

Chcete se s námi měsíc smát se a zároveň naučit to nejdůležitější pro Váš vztah s Vašim dítětem, ale i s partnerem/partnerkou?

Kurz plný vtipných videí a MP3 nahrávek a společného online sdílení vychází z nejnovějších poznatků neurovědy a vývojové psychologie.

Kurz vychází z úžasné knihy: "Držte si své děti" lékaře G. Matého a vývojového psychologa G. Neufelda. Jejich kniha přináší přelomový pohled na rodičovství. Učí rodiče pochopit a vědomě budovat citové pouto, které k sobě přitahuje rodiče a děti a předchází tak patologiím. Systém 4 kroků vytváření citového pouta zklidňuje vzájemné vtahy a snižuje agresi/napětí v rodině jak mezi rodiči a dětmi, tak i mezi partnery.

Kurz proběhne ve 4 online setkáních, kdy každé setkání bude věnováno jednomu kroku-pravidlu vytváření citového pouta. Před živým online setkáním obdržíte MP3 nahrávku a video, které si můžete poslouchat kdekoli a kdykoli. Na to bude navazovat online setkání, kde budeme sdílet, vzájemně se inspirovat, v jednotlivých praktických krocích.

Kapacita kurzu je omezená, aby každý z účastníků měl prostor pro své konkrétní dotazy.

Kurz proběhne v těchto čtyřech na sebe navazujících termínech a je pro stálou skupinu osob, je nutné absolvovat všechna 4 setkání!

 6. 4. 2022 - 10 - 13 hod

13. 4. 2022 -  10 - 13 hod

20. 4. 2022 -  10 - 13 hod

27. 4. 2022 -  10 - 13 hod

SEMINÁŘ JE URČEN PRO PĚSTOUNY,

pěstouni a poručníci, kteří jsou klienty Dobré rodiny, mají seminář zdarma. Všechny další skupiny, včetně klientů osvojitelů, si seminář finančně hradí.


Online semináře se konají na platformách ZOOM, případně MS Teams. Informace o tom, jak se připojit, dostanete po registraci.

Lektoři

Mgr. Jitka Vosátková
Lektorka vystudovala sociální pedagogiku na FF UK v Praze, má praxi ve školství, v sociálních službách, v NRP i jako rodinná poradkyně v soukromé praxi. Její lektorský přístup je velmi temperamentní, vtipný a nikoho z vás nenechá usnout:).

Cena

Položka Cena
vzdělávání 750,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.