Terapeutické rodičovství - intuitivně a jednoduše III.
Vzdělávací seminář pro pěstouny a poručníky

4 hodiny vzdělávání Přechodní pěstouni Pěstouni dlouhodobí Poručníci

9. 3. 2023 od 9:00 do 13:00 Most, Lomená 47

Pokud se chcete registrovat na seminář, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Terapeutické rodičovství - intuitivně a jednoduše III.

Navazující seminář na Terapeutické rodičovství I./II. , případně na seminář Komunikace v rodině. Pro účast na semináři je vhodné mít předem absolvovaný alespoň jeden z uvedených seminářů.

Částečně prožitkový seminář vás jednoduchou formou seznámí se základními principy terapeutického rodičovství. Zážitková cvičení vám pomohou nacítit opravdové gro těchto principů, abyste mohli při komunikaci s dítětem vycházet skutečně ze sebe a ne jen z naučených postupů. Jistě objevíte, že spoustu informací jste nějakým způsobem "cítili" nebo "tušili" a že tento seminář vám je pomohl lépe uchopit či použít. Prostor dáme také Vaším příběhům, otázkám či konkrétním situacím, které s dětmi řešíte a na něž se podíváme skrze přístup terapeutického rodičovství.

SEMINÁŘ JE URČEN PRO PĚSTOUNY A PORUČNÍKY,

pěstouni a poručníci, kteří jsou klienty Dobré rodiny, mají seminář zdarma. Všechny další skupiny, včetně klientů osvojitelů, si seminář finančně hradí.

Lektoři

Bc. Zuzana Junková
Bc. Zuzana Junková
Studovala psychologii, dokončuje výcvik v systemické psychoterapii, zabývá se psychologií a terapií rodiny, výchovou a náhradní rodinnou péčí. Ve své práci vychází z narativní terapie, na řešení orientované terapie a terapie citové vazby (DDP). S klienty pracuje s respektem k jejich vlastním hodnotám a s důrazem na jejich schopnosti řešit problémy a posouvat svůj život chtěným směrem. Žije s manželem a dvěma dětmi v Teplicích.

Cena

Položka Cena
vzdělávání 1 000,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.