Klub pěstounů - aktivně strávený volný čas s dětmi - Vítání Velikonoc
Sdílecí klub pěstounů a dětí - význam zvyků, tradic, rituálů, tvoření

3 hodiny vzdělávání Přechodní pěstouni Pěstouni dlouhodobí Poručníci

6. 4. 2023 od 15:00 do 18:00 Děčín, Kamenická 569/109

Pokud se chcete registrovat na seminář, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Klub pěstounů - aktivně strávený volný čas s dětmi - Vítání Velikonoc

Přijďte s námi tvořit, pohrát si i popovídat o významu tradic v rodině. Vezměte děti a dobrou náladu! Budeme společně vytvářet a sdílet! Fantazii se meze nekladou :-) Společně přivítáme jaro a Velikonoce.

Lektoři

Bc. Klára Ježková
Klára o sobe:-) Klára o sobě říká: Jsem pozitivní blázen, který miluje svou práci, rodinu, adrenalinové sporty a cestování. Do rodin přicházím vždy s úsměvem, protože jenom s ním jde všechno líp. Vystudovala jsem VOŠ obor sociální práce a poté jsem pokračovala na vysoké škole v oboru řízení lidských zdrojů. Několik let jsem při škole pracovala jako pečovatelka v Dětském domově a posléze jako sociální pracovnice v Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc. Mám zkušenosti také s prací sociální pracovnice v Domově pro osoby se zdravotním postižením. Mé pracovní povinnosti v roce 2015 přerušil nástup na rodičovskou dovolenou. Od roku 2018 pracuji v Dobré rodině a nyní i v Člověku v tísni na pozici koordinátor Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež.
Bc. Ilona Rálišová
Bc. Ilona Rálišová
Ilona vystudovala sociální pedagogiku na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem a dále studuje v rámci postgraduálního studia MBA pro pomáhající profese. Desátým rokem pracuje jako doprovázející sociální pracovník Dobré rodiny v pěstounských rodinách a lektoruje témata z oblasti náhradní rodinné péče. Má osobní zkušenosti s poručnickou péčí. Má zkušenosti s rozvojem schopností a dovedností u lidí s mentálním a kombinovaným postižením. Žije v dlouholetém manželství a s mužem vychovávají tři děti.

Cena

Položka Cena
vzdělávání 750,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.