Dítě s ohroženým a nerovnoměrným vývojem
Otevřený seminář pro osvojitele z celé ČR

2 hodiny vzdělávání Osvojitelé Zájemci/Žadatelé o náhradní rodinnou péči

6. 2. 2023 od 18:00 do 20:00 Online

Pokud se chcete registrovat na seminář, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Dítě s ohroženým a nerovnoměrným vývojem

Srdečně Vás zveme na otevřený seminář pro adoptivní rodiče i jejich příbuzné a blízké z celé ČR.  Seminář je jak pro rodiny již se svěřenými dětmi, tak i pro žadatele o osvojení, kteří na děťátko teprve čekají. Zváni jsou nejen rodiče a děti, ale také jejich příbuzní, blízcí, přátelé, prostě ti, kterým ovlivnilo a ovlivňuje život to, že v jejich životě je osvojené dítě. 

Děti se vyvíjí i bez zásahu dospělého, ale s jeho pomocí může být vývoj plynulejší a může být zaměřen na slabší stránky dítěte. Díky poznatkům z psychologie, neuropsychologie, lékařství a pedagogických oborů lze dítě správně nasměrovat a udělat mu jeho cestu životem trochu jednodušší. 

 Tyto semináře jsou pro Vás díky projektu MPSV ZDARMA. Aktivity projektu jsou podpořeny z dotačního programu Rodina.   

V případě dotazů prosím kontaktujte: Bc. Martina Loutná, martina.loutna@dobrarodina.cz, 773 083 117.


Online seminář se uskuteční prostřednictvím komunikačního programu Zoom (www.zoom.us). Program je potřeba stáhnout a nainstalovat do počítače, mobilního telefonu nebo tabletu. Není potřeba si vytvářet v programu žádný účet.

Pokyny jak si stáhnout a nainstalovat aplikaci Zoom a jak ji používat pro on-line vzdělávání přijdou přihlášeným účastníkům s předstihem před vlastním vzděláváním.

Pro online vzdělávání je potřeba mít stabilní a běžně rychlé internetové připojení. Vyžaduje se také mikrofon a kamera, pokud toto nemá Vás počítač, můžete použit chytrý mobilní telefon nebo tablet.

Online semináře se konají na platformách ZOOM, případně MS Teams. Informace o tom, jak se připojit, dostanete po registraci.

Lektoři

Mgr. Eliška Kotrbatá
Mgr. Eliška Kotrbatá
Vystudovala psychologii a speciální pedagogiku na Univerzitě Karlově. Od roku 2010 pracuje s dětmi předškolního věku a jako poradce se věnuje dětem s odlišným nebo opožděným vývojem, dětem v náhradní rodinné péči, dětem s PAS, ADHD nebo opožděným vývojem řeči. Při práci využívá poznatků z vývojové psychologie, dětské neuropsychologie, senzorické integrace a speciální pedagogiky. Mezi její záliby patří vzdělávání, rozvoj a získávání nových poznatků.