Terapeutické rodičovství - intuitivně a jednoduše II.
seminář

3 hodiny vzdělávání Přechodní pěstouni Pěstouni dlouhodobí Poručníci Dobrovolníci a stážisti

24. 5. 2023 od 10:30 do 13:30 Online

Seminář je aktuálně zcela obsazen. Pokud chcete být informování o uvolnění místa, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Terapeutické rodičovství - intuitivně a jednoduše II.

Navazující seminář vám přiblíží další principy terapeutického rodičovství. 

Hlouběji se budeme zabývat tématikou emocí a projevami traumatu. 

Opět si zkusíme prožitková cvičení, která nám pomohou principy lépe pochopit a zažít, abychom je pak snáze mohli s dětmi používat. 

Předpokladem účasti na tomto semináři je absolvování jeho prvního dílu (Terapeutické rodičovství - intuitivně a jednoduše I.), nebo semináře Komunikace v rodině.

SEMINÁŘ JE URČEN PRO PĚSTOUNY,

pěstouni a poručníci, kteří jsou klienty Dobré rodiny, mají seminář zdarma. Všechny další skupiny, včetně klientů osvojitelů, si seminář finančně hradí.

Online semináře se konají na platformách ZOOM, případně MS Teams. Informace o tom, jak se připojit, dostanete po registraci.

Lektoři

Bc. Zuzana Junková
Bc. Zuzana Junková
Studovala psychologii, dokončuje výcvik v systemické psychoterapii, zabývá se psychologií a terapií rodiny, výchovou a náhradní rodinnou péčí. Ve své práci vychází z narativní terapie, na řešení orientované terapie a terapie citové vazby (DDP). S klienty pracuje s respektem k jejich vlastním hodnotám a s důrazem na jejich schopnosti řešit problémy a posouvat svůj život chtěným směrem. Žije s manželem a dvěma dětmi v Teplicích.

Cena

Položka Cena
vzdělávání 750,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.