Puberta je tu... Jak to zvládneme?
Vzdělávací seminář

Přechodní pěstouni Pěstouni dlouhodobí Osoby blízké dítěti Pracovníci Dobré rodiny Odborníci (pracovníci OSPOD, doprov. prac., psychologové, terapeuti) Poručníci

6. 6. 2023 od 8:00 do 12:00 Uherské Hradiště, Protzkarova 33

Pokud se chcete registrovat na seminář, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Puberta je tu... Jak to zvládneme?

Najednou nás v našem bytě bydlí více. K našim dětem přibyla “puberta”. Rozčeřila poklidné vody chodu naší domácnosti. Máme doma pestro v náladách, hlasito v hudbě, barevno v obličeji, nepořádek v pokoji a spoustu nových výrazů: “to neřeš“ nebo „a koho to asi tak zajímá“, až po velmi pikantní slovník těch nejtvrdších výrazů. Začíná období pestrého života s puberťákem.

Kdy tohle šílené období skončí? Je nejčastější otázka těch, kdo pečují o dospívající děti. Podle mnohých laiků i odborníků to prý příroda dobře zařídila, když do vývoje zařadila pubertu. Děti se prostě musejí začít vymezovat vůči rodičům, jinak bychom je od sebe neodstřihli, neodpoutali se od nich. Souhlasíte?

Pubertou si prošel každý z nás, ale jako bychom na to v dospělosti zapomněli. Řeč je o pubertě, období, kdy člověk začíná brát život do svých rukou. Jak zvládnout dobu, která vede naše děti do dospělosti? Pomocnou ruku vám podá lektorka a Vendula Kaprálová tak, abyste toto velmi dynamické a pro všechny náročné období dospívání a dozrávání přežili :-).

Lektoři

Mgr. Vendula Kaprálová
Mgr. Vendula Kaprálová
stránka se připravuje

Cena

Položka Cena
vzdělávání 1 000,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.