Terapeutické rodičovství v každodenní praxi
Vzdělávací seminář

4 hodiny vzdělávání Přechodní pěstouni Pěstouni dlouhodobí Odborníci (pracovníci OSPOD, doprov. prac., psychologové, terapeuti) Poručníci Dobrovolníci a stážisti

17. 5. 2023 od 8:00 do 12:00 Olomouc, Erbenova 2

Seminář je aktuálně zcela obsazen. Pokud chcete být informování o uvolnění místa, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Terapeutické rodičovství v každodenní praxi

Možná jste se už někdy ptali sami sebe, jestli vám to celé stojí za to. Možná taky víte, že vzít si dítě do pěstounské péče bylo to nejlepší rozhodnutí. 

Ať už je vám blízká kterákoliv z variant, případně vás napadá nějaká další, ruku v ruce s výchovou dětí v pěstounské péči přicházejí pocity radosti a zároveň také otázky, nejistoty, pochybnosti.

Při našem společném setkání se tedy zaměříme na sdílení vašich prožitků, postřehů a zkušeností a, pokud budete mít zájem, rád vám nabídnu různé možnosti řešení z pohledu psychoterapeuta, který se dlouhodobě zabývá specifiky náhradní rodinné péče.

Těším se na vás,

Pavel Němčík


SEMINÁŘ JE URČEN PRO PĚSTOUNY,

pěstouni a poručníci, kteří jsou klienty Dobré rodiny, mají seminář zdarma. Všechny další skupiny, včetně klientů osvojitelů, si seminář finančně hradí.

Lektoři

Mgr. Pavel Němčík
Mgr. Pavel Němčík

Cena

Položka Cena
vzdělávání 1 000,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.