Jak prakticky limitovat?
Otevřený seminář pro osvojitele z celé ČR

Osvojitelé Osoby blízké dítěti Zájemci/Žadatelé o náhradní rodinnou péči

3. 4. 2023 od 18:30 do 21:30 Online

Seminář je aktuálně zcela obsazen. Pokud chcete být informování o uvolnění místa, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Jak prakticky limitovat?

Potřeba limitu je jednou z pěti základních vývojových potřeb.

Limit může mít nejrůznější podoby. A ne všechny jsou bezpečné a podporují růst.

Máme tendence limitovat stejně jako jsme byli limitováni my, anebo naopak se tomu chceme vyhnout a děláme druhý extrém.

Jak prakticky na to? Tento seminář vám nechá pocítit, význam limitu a získáte obrovskou motivaci pro to, abyste začali laskavý limit poskytovat vašim dětem i v ostatních vztazích.


Obsah kurzu vychází z konceptu pěti vývojových potřeb PBSP. Lektorka vystudovala sociální pedagogiku na FF UK v Praze, má praxi ve školství, v sociálních službách, v NRP i jako rodinná poradkyně v soukromé praxi. Její lektorský přístup je velmi temperamentní, vtipný a nikoho z vás nenechá usnout :-)

Toto setkání je pro Vás ZDARMA. Aktivity projektu jsou podpořeny z dotačního programu Rodina.

Setkání není určeno pro pěstounské rodiny, které již mají uzavřenou dohodu o výkonu pěstounské péče se svojí doprovázející organizací.

Pokyny k online vzdělávání:

Pro online vzdělávání je potřeba mít stabilní a běžně rychlé internetové připojení. Vyžaduje se také mikrofon a kamera, pokud toto nemá Vás počítač, můžete použit chytrý mobilní telefon nebo tablet.

Online seminář se uskuteční prostřednictvím komunikačního programu Zoom (www.zoom.us). Program je potřeba stáhnout a nainstalovat do počítače, mobilního telefonu nebo tabletu. Není potřeba si vytvářet v programu žádný účet.

Pokyny jak si stáhnout a nainstalovat aplikaci Zoom a jak ji používat pro online vzdělávání přijdou přihlášeným účastníkům s předstihem před vlastním vzděláváním.


Online semináře se konají na platformách ZOOM, případně MS Teams. Informace o tom, jak se připojit, dostanete po registraci.

Lektoři

Mgr. Jitka Vosátková
Lektorka vystudovala sociální pedagogiku na FF UK v Praze, má praxi ve školství, v sociálních službách, v NRP i jako rodinná poradkyně v soukromé praxi. Její lektorský přístup je velmi temperamentní, vtipný a nikoho z vás nenechá usnout:).