Specifické vývojové problémy dětí
(mentální retardace, dysfázie, dyslexie, ADHD, FAS)

3 hodiny vzdelávání Přechodní pěstouni Pěstouni dlouhodobí Poručníci Dobrovolníci a stážisti

11. 10. 2023 od 15:00 do 18:00 Online

Pokud se chcete registrovat na seminář, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Specifické vývojové problémy dětí

SEMINÁŘ JE URČEN PRO PĚSTOUNY,

pěstouni a poručníci, kteří jsou klienty Dobré rodiny, mají seminář zdarma. Všechny další skupiny, včetně klientů osvojitelů, si seminář finančně hradí.

Během tohoto setkání se zaměříme na základní popis těchto specifických vývojových problémů (mentální retardace, dysfázie, dyslexie, ADHD, FAS) a na cestu, kterou můžeme děti v této situaci podpořit. Podpora muže přicházet nejen v oblasti fyzické péče, ale i té psychické a poskytnutí bezpečného prostoru a otevřenosti ke konverzaci nad jinou diagnózou. 


Online semináře se konají na platformách ZOOM, případně MS Teams. Informace o tom, jak se připojit, dostanete po registraci.

Lektoři

Mgr. Eliška Kotrbatá
Mgr. Eliška Kotrbatá
Vystudovala psychologii a speciální pedagogiku na Univerzitě Karlově. Od roku 2010 pracuje s dětmi předškolního věku a jako poradce se věnuje dětem s odlišným nebo opožděným vývojem, dětem v náhradní rodinné péči, dětem s PAS, ADHD nebo opožděným vývojem řeči. Při práci využívá poznatků z vývojové psychologie, dětské neuropsychologie, senzorické integrace a speciální pedagogiky. Mezi její záliby patří vzdělávání, rozvoj a získávání nových poznatků.

Cena

Položka Cena
vzdělávání 750,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.