Konkrétní techniky pro práci s dětmi s ADHD
online seminář pro pěstouny

3 hodiny vzdělávání Přechodní pěstouni Pěstouni dlouhodobí Poručníci Dobrovolníci a stážisti

12. 10. 2023 od 15:00 do 18:00 Online

Pokud se chcete registrovat na seminář, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Konkrétní techniky pro práci s dětmi s ADHD

Spolu s lektorkou účastníci nahlédnou „pod pokličku“ ADHD, což jim umožní lépe chápat projevy dítěte s ADHD a také na ně lépe reagovat v prostředí pěstounské péče. Účastníci si odnesou praktické tipy a návody, jak v určitých situacích reagovat, jak tyto situace a chápat a co je nejdůležitější - jak jim efektivně předcházet tak, aby se dítěti s ADHD i jeho pěstounské rodině dařilo co nejlépe.

SEMINÁŘ JE URČEN PRO PĚSTOUNY,

pěstouni a poručníci, kteří jsou klienty Dobré rodiny, mají seminář zdarma. Všechny další skupiny, včetně klientů osvojitelů, si seminář finančně hradí.

Online semináře se konají na platformách ZOOM, případně MS Teams. Informace o tom, jak se připojit, dostanete po registraci.

Lektoři

Mgr. et Mgr. Markéta Dobiášová
Mgr. et Mgr. Markéta Dobiášová

Markéta Dobiášová

S hyperaktivními a neklidnými dětmi pracuje již 12 let, zaměřuje se na přímou práci s dětmi (trénink sociálních a emočních dovedností Prímák, terénní práce v rodinách i ve třídách, příměstské tábory), poradenství a vzdělávání pedagogů, asistentů, psychologů a rodičů.  V současné době působí také na pozici asistenta pedagoga a metodika prevence.


Cena

Položka Cena
vzdělávání 750,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.