Klub osvojitelů naživo - severní Čechy
Setkání v cukrárně pro osvojitele i zájemce o osvojení

3 hodiny vzdělávání Osvojitelé Osoby blízké dítěti Zájemci/Žadatelé o náhradní rodinnou péči

8. 12. 2023 od 15:00 do 18:00 Cukrárna Pod Lesem, Křižíkova 516/10a, Dubí

Pokud se chcete registrovat na seminář, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Klub osvojitelů naživo - severní Čechy

Setkání zájemců o osvojení, osvojitelů a jejich dětí ze severu Čech v cukrárně nad kakaem - bude prostor na seznámení se, sdílení i dotazy. Menší děti si pohrají v herničce, starší děti s námi můžou sdílet své radosti i starosti související s adopcí. 

K dispozici Vám bude terapeutka Zuzana Junková  a poradkyně z Dobré rodiny Lenka Seinerová. Na setkání je třeba se předem přihlásit. (Účastníci si na místě platí útratu - ceny jsou lidové:-)

V případě dotazů se můžete obrátit na Lenku Seinerovou - lenka.seinerova@dobrarodina.cz, 724 111 917.

Cukrárna Pod Lesem, Křižíkova 516/10a, Dubí - více informací o místě setkání ZDE a tady najdete MAPU (parkovat lze v okolních ulicích, případně na nedalekém parkovišti, nebo můžete dojet autobusem na zastávku "Dubí, lázně" a dojít kousek pěšky.) Pokud máte před setkáním čas a chuť, doporučujeme procházkou prozkoumat okolí - adventní výzdoba kolem kostela, prodejna Dubského perníku, Paraplíčko.. 

Těšíme se!

Klub je zdarma - aktivity projektu jsou podpořeny z dotačního programu Rodina.

Setkání není určeno pro pěstounské rodiny, které již mají uzavřenou dohodu o výkonu pěstounské péče se svojí doprovázející organizací.


Lektoři

Bc. Zuzana Junková
Bc. Zuzana Junková
Studovala psychologii, dokončuje výcvik v systemické psychoterapii, zabývá se psychologií a terapií rodiny, výchovou a náhradní rodinnou péčí. Ve své práci vychází z narativní terapie, na řešení orientované terapie a terapie citové vazby (DDP). S klienty pracuje s respektem k jejich vlastním hodnotám a s důrazem na jejich schopnosti řešit problémy a posouvat svůj život chtěným směrem. Žije s manželem a dvěma dětmi v Teplicích.
Mgr. Lenka Seinerová