Budování identity dítěte a kontakt s biologickou rodinou
Seminář pro pěstouny a poručníky

4 hodiny vzdělávání Přechodní pěstouni Pěstouni dlouhodobí Poručníci

5. 10. 2023 od 9:00 do 13:00 Most, Lomená 47

Pokud se chcete registrovat na seminář, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Budování identity dítěte a kontakt s biologickou rodinou

Vytvořit si stabilní a podpůrnou představu o tom, kdo jsem a odkud pocházím, potřebují všechny děti. Tato představa se stává základnou, opěrným bodem, ze kterého děláme životní rozhodnutí, vztahujeme se ke světu i k sobě samým. Děti v náhradní rodinné péči mají tento úkol výrazně ztížený. Úkolem tohoto semináře je představit náhradním rodičům, jak můžou svým dětem na této cestě pomoci a čeho se naopak vyvarovat.  

SEMINÁŘ JE URČEN PRO PĚSTOUNY A PORUČNÍKY.

Pěstouni a poručníci, kteří jsou klienty Dobré rodiny, mají seminář zdarma. Všechny další skupiny, včetně klientů osvojitelů, si seminář finančně hradí.

V případě potřeby zajištění hlídání dětí během semináře nám dejte prosím předem vědět, automaticky hlídání nezajišťujeme, po domluvě je toto možné.

Lektoři

Bc. Zuzana Junková
Bc. Zuzana Junková
Studovala psychologii, dokončuje výcvik v systemické psychoterapii, zabývá se psychologií a terapií rodiny, výchovou a náhradní rodinnou péčí. Ve své práci vychází z narativní terapie, na řešení orientované terapie a terapie citové vazby (DDP). S klienty pracuje s respektem k jejich vlastním hodnotám a s důrazem na jejich schopnosti řešit problémy a posouvat svůj život chtěným směrem. Žije s manželem a dvěma dětmi v Teplicích.

Cena

Položka Cena
vzdělávání 1 000,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.