Rodiče ve výkonu trestu odnětí svobody
seminář pro pěstouny a poručníky

4 hodiny vzdělávání Přechodní pěstouni Pěstouni dlouhodobí Poručníci Dobrovolníci a stážisti

28. 11. 2023 od 9:00 do 13:00 Děčín, Kamenická 569/109

Pokud se chcete registrovat na seminář, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Rodiče ve výkonu trestu odnětí svobody

Přemýšleli jste někdy nad tím proč se dostane člověk do vězení? Jaké následky nese jeho rodina, děti? Tyto otázky a další témata spojena s výkonem trestu odnětí svobody si společně projdete se zkušenou lektorkou Bc. Mgr. Radkou Pernerovou.

Přijďte mezi nás, popovídat si o strastech, které přináší výkon trestu našich dětí, zeťů, snach a dalších příbuzných. „Sdílená starost - menší starost.“ 

SEMINÁŘ JE URČEN PRO PĚSTOUNY A PORUČNÍKY.

Pěstouni a poručníci, kteří jsou klienty Dobré rodiny, mají seminář zdarma. Všechny další skupiny, včetně klientů osvojitelů, si seminář finančně hradí.

V případě potřeby zajištění hlídání dětí během semináře nám dejte prosím předem vědět, automaticky hlídání nezajišťujeme, po domluvě je toto možné.

Lektoři

Mgr., Bc. Radka Pernerová

Mgr. et Bc. Radka Pernerová je zkušená lektorka, vychovatelka a matka 2 dětí, která se věnuje problematice dětí v náhradní rodinné péči, zvláště s ohledem na pomoc při zvládání nepřítomnosti rodičů. Již 30 let pracuje v pomáhajících profesích. V Dobré rodině pracovala jako doprovázející sociální pracovník, od 1.5.2024 je terapeutkou DR. Více jak 15 let je zaměstnána jako vychovatel u Vězeňské služby ČR.

Cena

Položka Cena
vzdělávání 1 000,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.