Sdílecí a intervizní seminář - společné tvoření pěstounů a dětí s vánoční tématikou - ZRUŠENO
Jak aktivně trávit volný čas s tématikou tradic

3 hodiny vzdělávání Přechodní pěstouni Pěstouni dlouhodobí Poručníci Dobrovolníci a stážisti

11. 12. 2023 od 15:00 do 18:00 Děčín, Kamenická 569/109

Pokud se chcete registrovat na seminář, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Sdílecí a intervizní seminář - společné tvoření pěstounů a dětí s vánoční tématikou - ZRUŠENO

Čím je posuzovaná dobrá péče o děti? Časem stráveným vedle dítěte nebo časem stráveným s dítětem? Jakou hodnotu má pro dítě kvalita nebo kvantita času stráveného s námi? Co společný čas s dítětem může přinést jemu i nám? Spojíme to s tradicemi? 

Tento seminář je vyhrazeným časem pro Vás a Vaše děti, kde můžete společně sdílet, tvořit, zkoušet nové věci, ptát se na novinky v oblasti NRP. 

SEMINÁŘ JE URČEN PRO PĚSTOUNY A PORUČNÍKY S DĚTMI

Pěstouni a poručníci, kteří jsou klienty Dobré rodiny, mají seminář zdarma. Všechny další skupiny, včetně klientů osvojitelů, si seminář finančně hradí.

V případě potřeby zajištění hlídání dětí během semináře nám dejte prosím předem vědět, automaticky hlídání nezajišťujeme, po domluvě je toto možné.

Lektoři

Bc. Klára Ježková
Klára o sobe:-) Klára o sobě říká: Jsem pozitivní blázen, který miluje svou práci, rodinu, adrenalinové sporty a cestování. Do rodin přicházím vždy s úsměvem, protože jenom s ním jde všechno líp. Vystudovala jsem VOŠ obor sociální práce a poté jsem pokračovala na vysoké škole v oboru řízení lidských zdrojů. Několik let jsem při škole pracovala jako pečovatelka v Dětském domově a posléze jako sociální pracovnice v Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc. Mám zkušenosti také s prací sociální pracovnice v Domově pro osoby se zdravotním postižením. Mé pracovní povinnosti v roce 2015 přerušil nástup na rodičovskou dovolenou. Od roku 2018 pracuji v Dobré rodině a nyní i v Člověku v tísni na pozici koordinátor Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež.
Bc. Ilona Rálišová, MBA
Bc. Ilona Rálišová, MBA

Ilona vystudovala sociální pedagogiku na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem a 06/2023 dokončila studium v rámci postgraduálního studia MBA pro pomáhající profese. Ilona si rozšířila své vzdělávání ročním akreditovaným kurzem Psychosociální interakce a poradenství v krizových situacích rodinného systému. Od poloviny roku 2014 rokem pracuje jako doprovázející sociální pracovník Dobré rodiny v pěstounských rodinách a lektoruje témata z oblasti náhradní rodinné péče. 

Má osobní zkušenosti s poručnickou péčí. Má zkušenosti s rozvojem schopností a dovedností u lidí s mentálním a kombinovaným postižením. 

Žije v dlouholetém manželství a s mužem vychovávají tři dospívající děti.

Cena

Položka Cena
vzdělávání 750,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.