Emoce - nejen u dětí
vzdělávací seminář pro pěstouny a poručníky

4 hodiny vzdelávání Přechodní pěstouni Pěstouni dlouhodobí Poručníci

9. 11. 2023 od 9:00 do 13:00 Teplice, Novoveská 3107

Pokud se chcete registrovat na seminář, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Emoce - nejen u dětí

Emoce aneb od potlačené emoce k nemoci! Nebo se to dá udělat i jinak?

Rádi s Vámi budeme sdílet Vaše zkušenosti s emocemi a jejich zpracováním. Zažívat různé pocity, i ty méně příjemné, je přirozené. Není špatné pociťovat hněv nebo žárlivost, můžeme to klidně říct, aniž bychom se za to museli stydět. Problém nastává až ve chvíli, když v návalu emocí ubližujeme sobě nebo někomu jinému. To se většinou stává, když svým emocím sami nerozumíme, když s nimi neumíme zacházet.

Přijďte s námi hledat cestu od nemoci ke zpracování emocí s lektorkou Kateřinou Forštovou.

SEMINÁŘ JE URČEN PRO PĚSTOUNY A PORUČNÍKY.

Pěstouni a poručníci, kteří jsou klienty Dobré rodiny, mají seminář zdarma. Všechny další skupiny, včetně klientů osvojitelů, si seminář finančně hradí.

V případě potřeby zajištění hlídání dětí během semináře nám dejte prosím předem vědět, automaticky hlídání nezajišťujeme, po domluvě je toto možné.

Lektoři

Mgr. Kateřina Forštová
Mgr. Kateřina Forštová
Lektorka Kateřina Forštová pracovala na městském úřadě na odboru školství a sociálních věcí, kde se věnovala sociálně-právní ochraně dětí. Vystudovala magisterský obor Vychovatelství pro speciální pedagogické instituce a ještě před ukončením studia se připojila k Dobré rodině, kde zaštiťuje Ústecký kraj jako regionální koordinátorka, doprovází pěstounské rodiny a věnuje se lektorské praxi.

Cena

Položka Cena
vzdělávání 1 000,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.