Sdílení a inspirace pro pěstouny
sdílení s terapeutkou pro pěstouny a poručníky

3 hodiny vzdělávání Přechodní pěstouni Pěstouni dlouhodobí Poručníci

16. 11. 2023 od 9:00 do 12:00 Teplice, Novoveská 3107

Pokud se chcete registrovat na seminář, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Sdílení a inspirace pro pěstouny

Sdílení pěstounů je vyhrazeným časem pro Vás, kde můžete společně sdílet, zkoušet nové věci, ptát se na novinky v oblasti NRP.  

Být pěstounem s sebou přináší mnoho výzev.  Spousta běžných výchovných postupů nezabírá, rady okolí nepomáhají a často můžou i "bolet". A při tom se všichni chceme cítit dobře a zažívat s dětmi příjemný čas a rozumět si.

Proto Vás zveme na podpůrné setkání pěstounů, kde v bezpečném a tolerantním prostoru budeme moct sdílet, co se v nás skutečně odehrává. Bez posuzování, bez výčitek, bez pochyb, co si ostatní pomyslí.

Na setkání můžete otevřít jakékoli téma, které se týká Vašeho rodinného fungování, a které chcete sdílet s ostatními. Dostane se vám přijetí, a pokud budete chtít, i zkušenosti, rady a inspirace od ostatních.

Součástí setkání jsou i jednoduchá praktická cvičení zaměřená především na vnitřní i tělesné uvolnění.

Setkání volně vede Zuzana Junková, psychoterapeutka a lektorka Dobré rodiny.

Lektoři

Bc. Zuzana Junková
Bc. Zuzana Junková
Studovala psychologii, dokončuje výcvik v systemické psychoterapii, zabývá se psychologií a terapií rodiny, výchovou a náhradní rodinnou péčí. Ve své práci vychází z narativní terapie, na řešení orientované terapie a terapie citové vazby (DDP). S klienty pracuje s respektem k jejich vlastním hodnotám a s důrazem na jejich schopnosti řešit problémy a posouvat svůj život chtěným směrem. Žije s manželem a dvěma dětmi v Teplicích.

Cena

Položka Cena
vzdělávání 750,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.