Nová skupina Praha - sdílení a inspirace v adopci - ZRUŠENO
Klub pro osvojitele

3 hodiny vzdelávání Osvojitelé Osoby blízké dítěti Zájemci/Žadatelé o náhradní rodinnou péči

15. 11. 2023 od 15:00 do 18:00 Praha, Vyšehradská 3, Středisko pro podporu náhradních rodičů na Výtoni

Pokud se chcete registrovat na seminář, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Nová skupina Praha - sdílení a inspirace v adopci - ZRUŠENO

V rámci této skupiny/klubu se budeme setkávat několikrát ročně a sdílet co je aktuálně potřeba, samozřejmě vždy přidáme nějaké poznatky a inspiraci navíc. Případně pozveme nějakého hosta.

Na setkání zajišťujeme i hlídání dětí, jen nám prosím dejte včas vědět.

Klubem Vás budou provázet Žaneta Spilka a Kateřina Špringer Szakálová.

Moc se na Vás těšíme!

Setkání je pro adoptivní rodiče, zájemce o náhradní rodinnou péči i jejich příbuzné a blízké.  Jak pro rodiny již se svěřenými dětmi, tak i pro žadatele o osvojení, kteří na děťátko teprve čekají. Zváni jsou nejen rodiče a děti, ale také jejich příbuzní, blízcí, přátelé, prostě ti, kterým ovlivnilo a ovlivňuje život to, že v jejich životě je osvojené dítě.

Toto setkání je pro Vás ZDARMA. Aktivity projektu jsou podpořeny z dotačního programu Rodina. 

Setkání není určeno pro pěstounské rodiny, které již mají uzavřenou dohodu o výkonu pěstounské péče se svojí doprovázející organizací.

Lektoři

Mgr. Žaneta Spilka
Mgr. Žaneta Spilka

Poradce pro rodinu

Mgr. Kateřina Špringer Szakálová
Mgr. Kateřina Špringer Szakálová

Katka se od roku 2007 profesně pohybuje v oblasti náhradní rodinné péče, jako průvodce pěstounských rodin, koordinátor odlehčovacích aktivit, lektor pobytů pro mladistvé. Pracovala na dětské lince důvěry. Absolvovala psychoterapeutický výcvik SUR, vzdělává se v oblasti attachmentu a dyadické terapie. Je poradkyní pro osvojitele. Má svou psychoterapeutickou praxi v centru Prahy. Nejcennější jsou pro ní zkušenosti z přímé práce s dětmi. Baví jí zprostředkovávat dospělým pohled na svět očima dětí. Těší jí zažívat laskavost během všedních dní. Miluje svoje děti, vonné esenciální oleje, kafe a pečení.