Respektující přístup ve výchově a řešení konfliktů v rodině
online seminář pro pěstouny

3 hodiny vzdělávání Přechodní pěstouni Pěstouni dlouhodobí Dobrovolníci a stážisti

18. 3. 2024 od 15:00 do 18:00 Online

Seminář je aktuálně zcela obsazen. Pokud chcete být informování o uvolnění místa, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Respektující přístup ve výchově a řešení konfliktů v rodině

• Respektující přístup ve výchově a řešení konfliktů v rodině 

V posledních letech se výrazně změnil pohled na výchovu a vztah dospělého a dítěte. Nejen snaha odlišit se od výchovy našich rodičů, ale i rozvoj technologie přispěl k odlišnému přístupu k dětem. Změnil se způsob komunikace, a to nejen mezi vrstevníky, ale hlavně v rodinách. Společně se podíváme na respektující způsob komunikace,který úzce souvisí s respektující výchovou, ve které jsou tři základní složky:respekt, důvěra a hranice.


SEMINÁŘ JE URČEN PRO PĚSTOUNY,

pěstouni a poručníci, kteří jsou klienty Dobré rodiny, mají seminář zdarma. Všechny další skupiny, včetně klientů osvojitelů, si seminář finančně hradí.

Online semináře se konají na platformách ZOOM, případně MS Teams. Informace o tom, jak se připojit, dostanete po registraci.

Lektoři

Mgr. Eliška Kotrbatá
Mgr. Eliška Kotrbatá
Vystudovala psychologii a speciální pedagogiku na Univerzitě Karlově. Od roku 2010 pracuje s dětmi předškolního věku a jako poradce se věnuje dětem s odlišným nebo opožděným vývojem, dětem v náhradní rodinné péči, dětem s PAS, ADHD nebo opožděným vývojem řeči. Při práci využívá poznatků z vývojové psychologie, dětské neuropsychologie, senzorické integrace a speciální pedagogiky. Mezi její záliby patří vzdělávání, rozvoj a získávání nových poznatků.

Cena

Položka Cena
vzdělávání 750,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.