Senzorická stimulace dětí v denním fungování
online seminář pro pěstouny

3 hodiny vzdělávání Přechodní pěstouni Pěstouni dlouhodobí Dobrovolníci a stážisti

8. 4. 2024 od 10:30 do 13:30 Online

Pokud se chcete registrovat na seminář, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Senzorická stimulace dětí v denním fungování

• Senzorická stimulace dětí v denním fungování

Senzorická stimulace je způsob, kterým můžeme dítěti pomoci od stresu, vnitřního napětí, neklidu a obtíží se soustředěním. Díky senzorické stimulaci lze v domácím prostředí, ale i ve škole, školce a na dalších místech pomoci dítěti cítit se ve svém těle lépe.

Společně se podíváme na základy senzoriky a vysvětlíme si jednoduché principy, které lze aplikovat na denní bázi. Senzorická stimulace je vhodná pro děti každého věku, pouze je zapotřebí brát ohledy na jejich zdravotní stav a také volit správnou intenzitu.SEMINÁŘ JE URČEN PRO PĚSTOUNY,

pěstouni a poručníci, kteří jsou klienty Dobré rodiny, mají seminář zdarma. Všechny další skupiny, včetně klientů osvojitelů, si seminář finančně hradí.


Online semináře se konají na platformách ZOOM, případně MS Teams. Informace o tom, jak se připojit, dostanete po registraci.

Lektoři

Mgr. Eliška Kotrbatá
Mgr. Eliška Kotrbatá
Vystudovala psychologii a speciální pedagogiku na Univerzitě Karlově. Od roku 2010 pracuje s dětmi předškolního věku a jako poradce se věnuje dětem s odlišným nebo opožděným vývojem, dětem v náhradní rodinné péči, dětem s PAS, ADHD nebo opožděným vývojem řeči. Při práci využívá poznatků z vývojové psychologie, dětské neuropsychologie, senzorické integrace a speciální pedagogiky. Mezi její záliby patří vzdělávání, rozvoj a získávání nových poznatků.

Cena

Položka Cena
vzdělávání 750,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.