Kontakt s osobami blízkými dítěti
vzdělávací seminář pro pěstouny a poručníky

4 hodiny vzdělávání Přechodní pěstouni Pěstouni dlouhodobí Poručníci

16. 5. 2024 od 9:00 do 13:00 Teplice, Novoveská 3107

Pokud se chcete registrovat na seminář, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Kontakt s osobami blízkými dítěti

Co je to sounáležitost dítěte s jeho původní rodinou. Jak nastavit přímý kontakt s rodiči či osobami blízkými dítěti? Jak naučit dítě v NRP vytvářet dlouhodobé a pečující vztahy na celý život? Jak s ním o historii mluvit?

Přijďte na tento seminář, který vede Mgr. Kateřina Forštová a společně si projdete úskalí komunikace o rodičích dětí a historii „Vašeho“ svěřeného dítěte.

SEMINÁŘ JE URČEN PRO PĚSTOUNY A PORUČNÍKY.

Pěstouni a poručníci, kteří jsou klienty Dobré rodiny, mají seminář zdarma. Všechny další skupiny, včetně klientů osvojitelů, si seminář finančně hradí.

V případě potřeby zajištění hlídání dětí během semináře nám dejte prosím předem vědět, automaticky hlídání nezajišťujeme, po domluvě je toto možné.

Lektoři

Mgr. Kateřina Forštová
Mgr. Kateřina Forštová
Lektorka Kateřina Forštová pracovala na městském úřadě na odboru školství a sociálních věcí, kde se věnovala sociálně-právní ochraně dětí. Vystudovala magisterský obor Vychovatelství pro speciální pedagogické instituce a ještě před ukončením studia se připojila k Dobré rodině, kde zaštiťuje Ústecký kraj jako regionální koordinátorka, doprovází pěstounské rodiny a věnuje se lektorské praxi.

Cena

Položka Cena
vzdělávání 1 000,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.