Práce s dětmi s ADHD
online seminář por pěstouny

3 hodiny vzdělávání Přechodní pěstouni Pěstouni dlouhodobí Dobrovolníci a stážisti

24. 4. 2024 od 15:00 do 18:00 Online

Seminář je aktuálně zcela obsazen. Pokud chcete být informování o uvolnění místa, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Práce s dětmi s ADHD

Spolu s lektorkou účastníci nahlédnou „pod pokličku“ ADHD, což jim umožní lépe chápat projevy dítěte s ADHD a tak na ně lépe reagovat. Účastníci si odnesou praktické tipy a návody, jak v určitých situacích reagovat, jak tyto situace a chápat a co je nejdůležitější - jak jim efektivně předcházet tak, aby nedocházelo k opakovaným konfliktům vinou špatného náhledu na situaci a schopnost dítěte v dané chvíli reagovat. Webinář zaměříme primárně na náhradní rodinnou péči a fungování ADHD dětí v běžném rodinném životě. 


SEMINÁŘ JE URČEN PRO PĚSTOUNY, pěstouni a poručníci, kteří jsou klienty Dobré rodiny, mají seminář zdarma. Všechny další skupiny, včetně klientů zájemců a osvojitelů, si seminář finančně hradí.

Lektoři

Mgr. et Mgr. Markéta Dobiášová
Mgr. et Mgr. Markéta Dobiášová

Markéta Dobiášová

S hyperaktivními a neklidnými dětmi pracuje již 12 let, zaměřuje se na přímou práci s dětmi (trénink sociálních a emočních dovedností Prímák, terénní práce v rodinách i ve třídách, příměstské tábory), poradenství a vzdělávání pedagogů, asistentů, psychologů a rodičů.  V současné době působí také na pozici asistenta pedagoga a metodika prevence.


Cena

Položka Cena
vzdělávání 750,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.