Vývojová psychologie dětí 1 až 4 roky - práce s náročnými projevy dítěte
online seminář pro pěstouny a poručníky

3 hodiny vzdělávání Přechodní pěstouni Pěstouni dlouhodobí Poručníci Dobrovolníci a stážisti

4. 4. 2024 od 15:00 do 18:00 Online

Pokud se chcete registrovat na seminář, je třeba se nejprve přihlásit do systému.

Obsah semináře

Vývojová psychologie dětí 1 až 4 roky - práce s náročnými projevy dítěte

SEMINÁŘ JE URČEN PRO PĚSTOUNY,

pěstouni a poručníci, kteří jsou klienty Dobré rodiny, mají seminář zdarma. Všechny další skupiny, včetně klientů osvojitelů, si seminář finančně hradí.

Raný věk dítěte je zázračné období. Malý člověk se učí obdivuhodně mnoho dovedností v obdivuhodně krátkém čase. Přestože si zpravidla z nejútlejšího dětství pamatujeme jen velmi málo, zážitky a zkušenosti z tohoto období mívají zásadní význam pro vývoj mozku, osobnosti, fungování ve vztazích a dalších klíčových aspektů pro spokojenost v životě. Seminář pro přechodné pěstouny je proto zaměřen na představení nejnovějších poznatků z oblasti vývojové psychologie, které mohou být užitečné při péči o děti ohrožené dopady potenciálně traumatizujících situací.

Online semináře se konají na platformách ZOOM, případně MS Teams. Informace o tom, jak se připojit, dostanete po registraci.

Lektoři

Mgr. Barbora Blažková
Barbora Blažková je psycholožka a psychoterapeutka. Vedle soukromé praxe působí coby dětský psycholog a terapeut ve Středisku pro ohrožené děti ROSA, kde pracuji jak s dětmi, tak s celými rodinnými systémy. Dlouhodobě spolupracuje s několika doprovázejícími organizacemi pěstounských rodin. Coby lektor a psycholog spolupracuje se soukromou poradnou Akademie Rodičovství. Řadu let vedla semináře pro dospívající ve věku 11-15 let v rámci celosvětového projektu sebedůvěry společnosti Dove The Self-Esteem Project.

Cena

Položka Cena
vzdělávání 750,00 Kč

Pokud jste klienty Dobré rodiny, neplatíte za vzdělávání.